Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

26.10.2011 9:10

Re: HK P30, V3

Samotné S (krátká hlaveň s pojistkou) jsem nikde nezaregistroval. Nevím, zda tahle verze vůbec existuje. Já jsem vždy chtěl mít delší hlaveň a když se naskytla koupě zánovní pistole i s pojistkou, tak jsem do ní šel.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

26.10.2011 15:57

Re: HK P30, V3

Jasne, ze kratka S verze existuje.
Presne to jsem psal - zbytecna prace navic, vyryvat do zaveru LS, nechavaj Lko jenom.
Taky mi do prukazu napsali L, i kdyz na prihlasku jsem poctive napsal LS (na fakture to bylo tez).
Me by spis zajimalo, jestli pujde u nas splasit P30LS v 40 S&W. Pristi rok do ni urcite jdu, nevydrzim to O:-). Max si pockam trochu dele nez sest tydnu, ale snad mi ju dovezou O:-).

Pokud by nekoho zajimaly ty varianty spoustaku, tak staci precist tabulku:
http://hecklerkoch.de/HKWebText/detailP ... 9/4/21/451

Perlicka na zaver - na hkparts zacli nabizet Lkovou hlaven s puskarem upravenym koncem se zavitem :-).
Takze na kratkou P30 uz Amici vali vesele tlumice ci kompenzatory.
Takze kdyby nejaky majitel P30 chtel mermomoci zavit, staci zakoupit Lkovou hlaven (ani u nas by to nebyl problem objednat v Nemecku) a nechat si tam zavit dodelat.

Skoda ze nenabizej hotovou Lkovou se zavitem :-(. Bral bych, s tlumicem zaslehu a zavazim na zakazku pod hlavni by to vypadalo naprosto paradne :-P.

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

26.10.2011 18:33

Re: HK P30, V3

Třeba jsem špatně hledal, ale na těch odkazovaných stránkách HK.de jsem v ráži 40SW viděl pouze modely USP. Naše P30 (všechny typy) byly jenom v 9x19. Musela by to být horká novinka, ale jak znám Němce, tak u nich uvedení na firemním webu by bylo provedeno nejpozději se zahájením prodeje, spíš ještě dříve a asi by stejně předcházela nějaká reklamní kampaň.

Swifty
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 48
Registrován: 18.08.2008 12:58

27.10.2011 8:56

Re: HK P30, V3

Když už jsme u toho - jak konkrétně vypouštíte kohout? Říkal jsem si, že bych mohl ten mechanismus trochu šetřit a začal jsem to dělat tak, že ten nataženej kohout palcem potáhnu ještě kousíček dozadu a držím, druhým palcem přidržím dolů tu vypouštěcí páčku a pak ten kohout pomalu posunu dopředu.

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

27.10.2011 10:46

Re: HK P30, V3

Já jsem si na používání té věcičky, co je tam jakoby "navíc", ještě nezvykl. Uznávám, že jsem se ani nepokoušel zjišťovat, jak vlastně funguje. Vyzkoušel jsem ji, zda chodí, to ano, ale vypouštím klasicky kontrolovaně pomocí palce na kohoutu a ukazováčku na spoušti. Někdo by namítal, že je to méně bezpečné, ale tahle hračka je ze všech, co jsem dosud měl v rukou, první, která tu páčku má. U všech ostatních se to, když chci mít náboj v komoře, jinak dělat nedá. Tak aspoň nevyjdu ze cviku.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

27.10.2011 13:40

Re: HK P30, V3

Na tech co jsem posilal odkaz to neni, ale na trosku jinych Evropskych HK strankach to tusim bylo a na HK USA to je bezne uz rok na trhu ta 40 S&W. Kratka, dlouha, i s pojistkou. Ruzne spoustaky.
Ja tu packu pouzivam, nima problem, ale kohout teda vetsinou vypoustim zmacknutim spouste a vystrelem :-P.


Reklama

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

27.10.2011 16:18

Re: HK P30, V3

Já už jsem P30 ve 40SW našel taky.
Třeba tady: http://guns.wikia.com/wiki/H%26K_P30

Jenomže s 9mm Luger vyjde přece jenom laciněji "vypouštění", než ve 40SW :P, no né?

dsteve
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 10.07.2011 21:39
Bydliště: Ślůnsko

27.10.2011 20:26

Re: HK P30, V3

Zdravím, tak se přidám do diskuze s tím,že jsem tak za jedno s Mkabarem, že bych se raději přiklonil k P30LS v .40S&W. Ale co se týče "vypouštění", tak samozřejmě vyjde lacněji 9mm. 8) K tomu sehnání .40SW jsem malinko googlil a našel jsem na "zahraničním" fóru, že je možné to objednat z DE...jinak naši sousedi ji nabízejí, ale jen krátkou verzi, ale myslím si že byl nebyl problém s LS sehnat. :wink:

http://www.hermes.sk/e-shop/hk/hk-p30-v ... 40sw-13r./

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

27.10.2011 23:04

Re: HK P30, V3

Tak ta moje krasavice je po dnesku proflaknuta uz i v Strelecke Revue :-).
Akorat mi osekali recenzi na sotva tretinu puvodni delky a to jsem se snazil jeste byt max. strucny O:-).

HKcamouflage
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 12
Registrován: 21.08.2011 13:11
Bydliště: Havířov, Praha

28.10.2011 14:19

Re: HK P30, V3

MKabar: Vcera jsem to cetl a rikal si, ze to urcite budes ty (reset spouste). Apropo co ta objednavka v USA? :P

Ohledne vypousteni kohoutu. Ja to resim pres decocer, proto to tam germani udelali a je to super. Kladivo je pekne spadle a necouha jako u Cz 75D.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

28.10.2011 14:31

Re: HK P30, V3

Jo to hkparts.net je jeden z velkych restu, ke kterym se ne a ne dokopat...pardon...budu se vic snazit...
Vcera jsem pisnul mejla puskarovi od V. Martinka, ci by zvladnul vynaleznout ten tuning resetu...

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

28.10.2011 14:38

Re: HK P30, V3

Btw ta packa vypousteni vedle kohoutu nema chybu...
Clovek lehce zmackne, cvak a je to. A nestrasi to na boku ci zaveru.
Ve stredu jsem na predvadecce na Corradu strilel s par CZetama a to vypousteni, to by si clovek palec pomalu vykloubil nez vypusti kohout :-). To same Beretta 92FS na predvadecce v lete, tam to dokonce jeden z navstevniku nedal zpatky (genialni patent cpat to rucne zpatky nahoru) a pak se strasne divil, ze mu kohout porad pada dolu :-).

V zahranicnich recenzich si par lidi stezovalo na zachyt zasobniku (moje nejoblibenejsi finta fň) na P30LS,
pry jim to skripe palec, asi maji nejaky kus kde to se zasobnikem vycniva nad lucik, me to nevycniva, neskripnu si tam nic ani kdybych sebevic chtel.

Mno jestli se dneska zadari, tak si bouchnu k veceru z petikila Smitaka, HKacko bude zarlit :-P.

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

28.10.2011 15:28

Re: HK P30, V3

Ha! Ted se zadarilo! :-)
Predni strana mojeho budouciho HK tricka dle vlastniho navrhu (mam znameho co dela ve firme na potisky na obleceni, necham pridelat dalsi kusy pro pripadne zajemce samozrejme) prave dostala konkretni podobu a ani me to moc nebolelo s premyslenim O:-).

http://largo-ger.deviantart.com/art/pro ... e%3A1&qo=1

Kdyz kliknete vpravo na Download Image, tak nadherne rozliseni 3200x1800.
A je tam i samostatne HK logo ve velkem rozliseni, to jsem tez zhanel, nechtelo se mi to vyrabet z maleho ci cele kreslit ve Photoshopu. Zlaty Google :-).

Nejvhodnejsi preklad hlasky by byl nejspise:
Jsou zde problemy, ktere pouze HK muze vyresit!
:-P
Pod to se flakne fotka P30LS a na zada prijde No Compromise napis plus pripadne jeste neco dalsiho...
Paradni darek na Vanoce ;-).

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

02.01.2012 0:51

Re: HK P30, V3

Tip do Noveho roku - zapomente na Blackhawk, tohle je lepsi a za polovicni prasule ;-).
http://www.obrana.cz/obrana.cz/?c=kat&kat=146
MH-14, dvojite si jeste dokoupim.
Nova spona stejna jak na novem taktickem pouzdre na teleskop s uzsim profilem, mene to odstava.
(Mam doma to starsi takticke pouzdro na teleskop, super se nasazuje na opasek, ale je to sirsi).
Plne polohovatelne - stelovatelna sirka opasku, neklouze, kloub otocny a pevny.
Zasobnik z HK P30LS krasne pasuje a spona uvnitr pouzdra ho drzi vyborne.
Pasnou do toho snad temer secky patnactiranne 9 mm zasobniky.
Kdoby chtel, muze dat prednost variante s obycejnym klipem.
Aby si nekdo nemyslel ze delam reklamu, kapnul jsem nato pouzdro ciste nahodou pri nakupovani teleskopickych obusku pod stromecek (muj oblibeny darek poslednich cca 6 let :-) ).
Az budu mit ten dvojity doma, tak poslu dalsi fotky.
Přílohy
pouzdro03.jpg
pouzdro02.jpg
pouzdro01.jpg

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

02.01.2012 0:53

Re: HK P30, V3

A jeste zbyle tri fotky, kdyz uz jsem si dal tu praci s focenim :-).

Uživatelský avatar
mango
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 52
Registrován: 30.09.2011 9:45
Bydliště: Jižní čechy

02.01.2012 11:26

Re: HK P30, V3

Hezký návrh na triko :wink:

Uživatelský avatar
Kalič
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 121
Registrován: 14.08.2010 20:14
Bydliště: Plzeň

02.01.2012 12:15

Re: HK P30, V3

Tak jsem docela rád, že jsem se s tím Blackhawkem neunáhlil i když pouzdro na dva zásobníky s tou imitací karbonu se mi stále moc líbí. Jenom proto jsem zatím nekoupil pádlo Fobus. Počkám si na podrobnější fotky toho dvojčete. Ten úchyt MH-14 se rozepíná zřejmě těmi dvěma rýhovanými patkami tlakem zboku proti sobě, ale z obrázků nejsem moudrý z toho původního typu uchycení MH-04. To se zajišťuje zespoda natlačením do těch ozubů? A jak se to pak rozebírá?

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

02.01.2012 16:29

Re: HK P30, V3

Nafotim nebo zkusim natocit video s tim starym uchytem - mam na teleskop pouzdro s nim.
Tenhle je mene pohodlny na nasazeni, ale zase mene odstava. Spolu s dvojitym objednavam i pouzdro na teleskop s tim novym uzkym uchytem at to mam komplet :-).
Jinac presne tak, ty dve packy dole se stisknou dovnitr a odskoci to. Sroubkem nahore vzadu se reguluje sirka opasku. Ty vystupky uprostred za samotnym pouzdrem jsou proti klouzani.

No Blackhawky s imitaci karbonu jsou sice pekne, ale drazsi a mene funkcni nez tohle. A o cene nemluve.
Na tohle prinejhorsim nalepit folii s imitaci karbonu pro fajnsmejkry a je to :-P.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 211
Registrován: 02.06.2009 19:44
Bydliště: Praha

02.01.2012 16:56

Re: HK P30, V3

čau všem, omluva za dlouhou neúčast, změna práce a vytíženost naprosto sebrala chuť číst a psát elektronicky :-D
není nějaká odezva ohledně resetu?
když se k tomu dostanu, konečně udělam krátké video jak kompletně rozebrat P30L V3

Uživatelský avatar
MKabar
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 163
Registrován: 14.12.2009 18:42
Bydliště: Eagle City

03.01.2012 1:09

Re: HK P30, V3

Ohledne resetu mi kladne odpovedel pouze pan Zendl, psal jsem starsimu, ozval se junior.
Ze by se o to klidne pokusil, i kdyz neco takoveho jeste nezkouseli. Ted jsem fakt nemel cas to resit, pred Vanocema desny frmol v moji branzi (IT). Od Martinka mi prisla odpoved, ze je dva mesice pozadu se zakazkama a komentar neco ve smyslu, ze "krap typu HK nestoji za tu namahu to ladit". No a Zendl je stejne neporovnatelne blize Ostravsku. Na jare za nim asi fakt vyrazim. Na Ostravsku jineho dobreho puskare tezko sezenu. A taky se uz musim konecne dokopat poresit ty zasobniky z USA bo pouzdra na zasobniky sice fesne, ale zasobniku jaksik malo :-(.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků