Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.12.2009 15:06

Re: Glock hlaveň

majsner píše: jsem socka, co si koupí laciný šmejd za 15 tisíc a čeká od toho, že to bude kdoví co, že to snad dokonce bude dosahovat alespoň podobných kvalit, jako konkurenční výrobky.


Nevěš hlavu, nejsi zdaleka jediný. Spousta lidí si kupuje horský kola za 3k v supermarketech a chtěli by na nich jezdit Tour de France :wink:

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

16.12.2009 15:11

Re: Glock hlaveň

Pokud koupim hlaven z aftermarketu, tak je to neco jineho... ;)
BTW delat z Gcka mirenkarskou pistoli je kravina na kvadrat...

Uživatelský avatar
Joezbrna
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 833
Registrován: 20.11.2008 11:20

16.12.2009 16:26

Re: Glock hlaveň

Vypadávání vývrtu u géček je kosmetická vada. Někomu kosmetická vada na glocku vadí, někomu ne. Kosmetická vada je při prodeji často větší problém než vada funkční či bezpečnostní, stejně jako u těch aut.
Tak nějak nechápu, co se tu poslední dvě stránky řeší :roll:

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.12.2009 16:34

Re: Glock hlaveň

Řeší se to, že u Glocka jsou hajzlové, protože nechtějí uznat reklamaci. Majitelé glocka se chtějí semknout a upozornit na tuto chybu ostatní potenciální majitele těchto pistolí, aby si koupi rozmysleli, v domnění, že u Glocka se chytnou za nos a ihned všem vymění hlavně, pošlou omluvnej dopis s Gastonovým vlastnoručním podpisem a kolekci vánočního cukroví ve tvaru pistolek oblíbené značky Glock...

Ovšem realita je taková, že Glocka nedrží nad vodou pár nadšenců, kteří si tento hnus koupí, ale zakázky pro ozbrojené složky, jejichž členové s pistolemi střílí namísto ukájení se nad vyleštěným vývrtem....

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

16.12.2009 17:29

Re: Glock hlaveň

Nj, tady končím, evidentně to nemá smysl. Jdu vlézt do diskuse o nějaké jiné pistoli, kterou nevlastním a až si tam někdo začne stěžovat na nějaké závady, tak mu vynadám, jaký to je blbec, že si nekoupil pistoli za 100k, tak ať si nestěžuje. Nic jiného totiž tahle diskuse není, než že si tu lidé, kterým se drolí vývrt, na to stěžuji a ti ostatní, kteří to nikdy nezažili ani neviděli, jsou největší frajeři a oni si nekupují pistole za 15k, ale jenom pořádné kvéry za 100k a kdyby si koupili tu sockapistoli za ubohých 15k, tak by to prostě určitě neřešili, protože závady se u sockapistolí zásadně neřeší....

A Alfonssi: Demagogie se učí na nějaké škole, nebo jsi se s tím narodil? Já že mi to připomíná jednoho tlustého pána s bradavicí, co je každou chvíli v televizi, tak mě napadlo, jestli to prostě "někdo má" a někdo ne a nebo je to jen výsledek mnohaletého studia...

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.12.2009 17:43

Re: Glock hlaveň

Řekl bych že jsem šlápl na kuří oko...

Pokud mě srovnáváš s Paroubkem, beru to jako hrubou urážku a budu tě muset vyzvat na souboj. A jelikož Tvoje sockopistole za 15k s vypadaným vývrtem toho souboje zřejmě není schopna, budu tě muset tou svojí megagigahypersuper pistolí za 100k (která má vývrt naprosto excelentní) odprásknout jak psa :twisted:


Reklama

Zdenek N
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 241
Registrován: 27.11.2006 0:19
Bydliště: Olomouc

16.12.2009 17:55

Re: Glock hlaveň

Netřeba se střílet,urážet a hádat!! :lol: Je před vánoci.

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

16.12.2009 18:10

Re: Glock hlaveň

Alf: nooo, v avataru jste si podobny minimalne barvou ... :twisted:

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

16.12.2009 18:20

Re: Glock hlaveň

Majsner: Problém není v tom že Glocky mají vadné hlavně ale v tom že si chcete poplakat jak vás pan Gaston šidí :roll: . Protože pokud jsi Gčko koupil u tuzemského prodejce tak Tě v případě reklamace vyjádření z fabriky nemusí zajímat protože tenhle vztah se řídí Českým občanským (případně obchodním) zákoníkem a vady na výrobku řeší prodejce. Pokud reklamaci neuzná a tobě se to nelíbí máš možnost požádat o vyjádření znalce v oboru, dát zbran k přezkoušení ČÚZS a podat podnět na Obchodní inspekci, soud. Jestli ten lauf je opravdu vypadaný (já ho neviděl) tak určitě uspěješ a prodejce bude povinen výrobek, zbraň, uvést do pořádku a nebo Ti vrátit prachy + uhradit prokazatelné náklady které jsi měl s touhle opičárnou.
Jasně je to pracný a zdlouhavý ale pokud nejsi ochoten to absolvovat tak všechny plky okolo jsou zbytečný. Protože Ti nestojí za to využít svá práva a radši si popláčeš na foru.

No a druhá možnost je laufy jsou v pořádku ale majitelé Glocků jsou frustrovaný z toho jaký to jsou klumpy a snaží se je udělat aspon něčím zajímavý :twisted:

Uživatelský avatar
Joezbrna
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 833
Registrován: 20.11.2008 11:20

16.12.2009 18:20

Re: Glock hlaveň

majsner: nj, G17 jsem spokojeně užíval, teď pořizuju G26 na nošení. Samozřejmě s nastřílenejma aspoň 2000 a zkontroluju si, jestli je vývrt jak zrcadlo :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.12.2009 18:21

Re: Glock hlaveň

Píšu si do notýsku:

1. majsner
2. admix

Ještě někdo vidíte moji podobnost s Paroubkem?

Nehlaste se všichni, mám málo nábojů a jsem línej je narychlo dělat, kupovaný do toho dávat nemůžu, nerad bych měl vypadanej vývrt, asi by mě to u pistole za 100k hodně sralo :cry:

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

16.12.2009 19:31

Re: Glock hlaveň

Alfonss: Já už jsem v tolika notýskách, takže nezavěšuj, jsi v pořadí... 8) :?

Uživatelský avatar
Kuba
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 413
Registrován: 04.12.2008 18:11
Bydliště: Zasada/Praha

16.12.2009 22:37

Re: Glock hlaveň

sided: no ja zas vzdycky myslel ze reklamaci resi prave vyrobce. ze treba prodejce ti rekne ze ti to nevezme na reklamaci ale to nemuze. protoze ze zakona to na reklamaci vzit musi - coz znamena ze to posle k vyrobci nebo nejakymu autorizovanymu necemu a ten rekne jestli to vyhovuje atd. a nasledne penize vymahas od prodejce protoze ten ma tvoje obdrzene penize :) (alespon takhle mi to vysvetloval i prodejce v meindlu :-))

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

16.12.2009 22:44

Re: Glock hlaveň

Ty jsi v obchodním vztahu s prodejcem a proto tam řešíš reklamaci a on má svoje povinnosti a termíny. Od koho má zboží on a jak reklamaci vyřeší je jeho problém po kterém je Ti celkem prd.

nekromancer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1918
Registrován: 26.04.2004 9:26

17.12.2009 12:03

Re: Glock hlaveň

Doogs, majsner Kuba a další: Odpadávající lak z auta po ujetí prvních 100 km taky nemá na funkci vliv. A přesto jsem přesvědčen, že je to důvod pro reklamaci, neboť je to specifická závada (vlastnost) výrobku, kterou žádné jiné výrobky nemají a s kterou jsem nebyl před koupí seznámen.
Pokud s tím autem opakovaně projíždíš trnitým křovím a otryskáváš ho pískovací pistolí, tak tě s oloupaným lakem i soud pošle do prdele. Jedná se o provozní opotřebení, a pokud to vydrží záruku, nemáš nárok pyskovat. Kdyby to udělalo u zbraně, která v oleji leží v trezoru, chápal bych že by ti to vadilo, ale pak bych se musel jen tak ze zvědavosti ptát, na co sis ji kupoval.

A upozorňuju tě, že Glocka jsem měl a dal jsem mu sodu jako v ČR málokdo (5 tisíc ran s náloží o 1/3 nad horní hranicí během jednoho léta).

P.S. celý to číst nebudu, nechal jsem toho v půlce druhý stránky. Na takovýhle kraviny fakt nemám čas. Dojděte si zkusit reklamovat ošlapaný, jinak nepoškozený boty, a dejte vědět jak jste dopadli. Přesněji, kolik vrstev náplasti máte na odřený prdeli.

Uživatelský avatar
Kuba
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 413
Registrován: 04.12.2008 18:11
Bydliště: Zasada/Praha

17.12.2009 12:48

Re: Glock hlaveň

Jenze pokud projizdis trnovym krovim tak asi nebudes rikat ze je to normalni pouzivani auta. pokud se ti to stane pri jezdeni po silnici tak mas narok na reklamaci. 2roky to ma podle zakona vydrzet v puvodnim stavu.

takze podle tebe je nejlepsi to vsechno stris do vytrinky a budes na to jenom koukat. A kdyz nahodou to nekam vezmes a vydroli se ti podrazka na bote po 14 dnech tak to nebudes resit protoze je to preci normalni kdyz se ty boty pouzivaj. ne neni 2 roky se s tim nema nic stat. kdyz se ti na botech zacne odlepovat podrazka tak to nechas bejt? jestli jo tak si jenom nechavas srat od vyrobce na hlavu :-)

Uživatelský avatar
Biggles
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 975
Registrován: 04.10.2007 14:15
Bydliště: LKPR

17.12.2009 13:50

Re: Glock hlaveň

Je to sice mimo.............ale v původním stavu? :lol: A co opotřebení (třeba u těch bot, ale i pistole...auta, atd.)? Bože............. :lol:

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

17.12.2009 14:00

Re: Glock hlaveň

Přesně tak. Normální opotřebení při používání je v pořádku. Klasicky třeba u CZet, které mají všechny součástky z bláta. Glock se všude chlubí životností a kdesi cosi, nicméně fakt je ten, že vývrt mého Glocka po 300 ranách vypadal hůř, než mé předcházející CZ75 BD po 1000 ranách. Ještě bych upřesnil, že není ze zákona nutné (ani možné), aby výrobek celé dva roky byl ve stavu jako po koupi. Pokud si koupím boty a za rok s nimi nachodím 10 000 km, tak jim nebudu vyčítat, že je ochozená podrážka, prošoupaná vložka a pářou se švy. Ale pokud mi po prvních pěti kilometrech upadne první očko na tkaničku a výrobce bude říkat, že to je v pořádku, že to není závada a ta tkanička drží ještě v dalších 10 očkách, které už určitě neupadnou, takže to nemá vliv na funkci, tak budu velmi nasrán a těm botám už nebudu moc věřit tak, abych si je vzal na tůru do hor bez ohledu na to, co mi nakukal jistě velmi kvalifikovaný prodavač v obchodě. Stejné je to s pistolí. Neštve mě, že má děravý vývrt. Střílí to, víc po tom nechci. Nicméně když jsem si kupoval zbraň, tak jsem nebyl upozorněn na to, že tomu bude vypadávat vývrt. A proč jsem nebyl upozorněn? Protože se to stává jen třeba jedné ze sta zbraní a oni nepotřebovali těch zbývajících 99 kupců plašit tím, že tomu bude vypadávat vývrt, protože je pravděpodobné, že část z nich by si to nekoupila. Takže spoléhali na to, že když se sem tam někdo objeví, tak ho odpálkují i za cenu toho, že si už od nich nic nekoupí. Těch zbývajících 99 si od nich bude dál kupovat pistole. A toto jednání ve mě zrovna nevzbuzuje důvěru, takže jak mám pak věřit tomu, když mi nějaký zaměstnanec firmy MPI napíše, že to určitě na nic nemá vliv a že se tím nemám zabývat? Kdyby to byla sportovní pistole na mířenou střelbu, tak mě to ani tolik štvát nebude, protože když mi ta pistole jakkoliv selže, tak v nejhorším případě prohraju soutěž. Na obrannou pistoli se ale člověk musí spolehnout a musí ji věřit.

Uživatelský avatar
Kuba
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 413
Registrován: 04.12.2008 18:11
Bydliště: Zasada/Praha

17.12.2009 14:02

Re: Glock hlaveň

Jenze vypadavani hlavne asi neni standartni opotrebeni :-) stejne tak neni odlepujici se podrazka, praskani bot standartni opotrebeni. standardni opotrebeni je treba kdyz se ti u mendlu po 8mi letech prochodi podrazka :-)

Uživatelský avatar
Biggles
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 975
Registrován: 04.10.2007 14:15
Bydliště: LKPR

17.12.2009 14:07

Re: Glock hlaveň

Pokud bych bral v potaz opotřebení.................někdo tě upozorňuje, že se opotřebovávají např. pístní kroužky? A že pokud bys motor rozebral, tak budou na pracovních plochách (všude možně) vidět stopy (kyž je tu v oblibě příměr k autu)?! Ale to je skutečně OT. Takže si poplačte na fóru, jak jsou u Gastona zlí...........
A mimochodem, že ještě nikdo do reklamace neinvestoval trochu času a námahy......že byste si nebyli až tak jistí? :lol:
No nic, dál nemá smyslu pokračovat.............

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník