majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

15.12.2009 19:35

Re: Glock hlaveň

admix píše:Samozrejme za predpokladu, ze se to nesiri


Jak jsem psal výše, šíří se to.


Alfonss: Fakt je to jak hučet do zdi. Se zbraní střílím, rozhodně ji neleštím, nicméně taky nekašlu na posuzování kvalit a bezpečnostních rizik výrobku, který jsem si koupil. Kup si auto, kterému bude upadávat čalounění a lak a budou se divně kývat šrouby upevnění bezpečnostního pásu. Na jízdní vlastnosti to nebude mít vliv, výrobce tě ujistí, že to tak má být, takže neřeš blbosti a koukej jezdit. A doufej, že se nevybouráš a nebudeš muset na vlastní kůži vyzkoušet, jestli ten závěs pásu byl přidělán kvalitně. Stejně tak budu pistolí s hrbolatým vydroleným vývrtem střílet, budu se bezmezně spoléhat a věřit tvrzení jistě velmi kvalifikovaného zaměstnance společnosti Glock, že to na nic nemá vliv a věřit, že ačkoliv vývrt je nejexponovanější místo v palné zbrani a člověk se zdravým rozumem a pudem sebezáchovy z toho nemůže mít dobrý pocit, že mi to jednou neutrhne ruku...

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

15.12.2009 19:43

Re: Glock hlaveň

Pak bych Ti doporučil z toho vůbec nestřílet, protože se z toho budeš akorát stresovat a stres jak známo škodí zdraví a nejhorší smrt je z vyděšení :wink:

Uživatelský avatar
Biggles
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 975
Registrován: 04.10.2007 14:15
Bydliště: LKPR

15.12.2009 20:04

Re: Glock hlaveň

A pročpak bych měl chodit kamsi? Pár s "vypadaným vývrtem" jsem viděl............včetně svojí (dokud jsem měl Glocka)........a kromě JEDNÝ, kde se jednalo o mapy v teniferaci je stačilo pořádně vyčistit......... Nikde nezpochybňuju, že by mohlo dojít i onomu "vypadání", nicméně se dle mne nejedná o množství hodné davové hysterie :roll: . Pokud se to někomu nelíbí, tak ať si holt koupí něco jinýho. Tohle je vergl, kterej není určenej k soutěžím krásy. :lol:

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

15.12.2009 20:17

Re: Glock hlaveň

Biggles: A o to tu kráčí. Pokud se to někomu nelíbí, ať si to nekupuje, ale každý, kdo si kupuje Glocka, má právo o tom vědět. Tudíž se nejedná o davovou hysterii, jak to nazýváš, ale o snahu lidí, kteří se spálili, upozornit další potenciální kupce Glocků, na tuto "vlastnost".

Uživatelský avatar
buba
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10.04.2009 19:16
Bydliště: Cheb

15.12.2009 20:28

Re: Glock hlaveň

Biggles:Problém je v tom,že když už takovýho Glocka máš tak ho asi už neprodáš.Takže si vlastně nic jinýho koupit nemůžeš,protože dalších 16 000 kč nemáš :!: Ale to už tady duplikuju jiné přispěvovatele.

Uživatelský avatar
Biggles
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 975
Registrován: 04.10.2007 14:15
Bydliště: LKPR

15.12.2009 20:30

Re: Glock hlaveň

Jestliže máš pocit, že je nutné hysterčit (viz příměr k autu) ohledně nečistot po střelbě či mapám v povrchové úpravě (a možná mizivému procentu skutečné "vypadaných" hlavní), tak prosím :lol:

edit: 2 Buba: Až se o onom jevu nejen dočteš, ale taky ho uvidíš, tak můžeš řešit, zda je ona zbraň neprodejná.........


Reklama

Uživatelský avatar
buba
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10.04.2009 19:16
Bydliště: Cheb

15.12.2009 20:58

Re: Glock hlaveň

Biggles:Jenže to už bude pozdě,víš.
Nicméně v neděli jsme koupili Glocka a pevně doufám,že ten "Náš" bude po celou životnost zbraně OK. 8)
Tímto končím(za mě)tuto debatu.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

15.12.2009 21:27

Re: Glock hlaveň

Problém nevidím ve zbrani, ale v jejích uživatelích. Koupí si služební zbraň za pár šupů a čekají od toho kdovíco. Zarytí čezeťáci si koupí CZ i přesto, že vědí že jim budou praskat záchyty, budou muset měnit pružiny v zásobnících apod. Glockaři zase kupují zbraň s tím, že vydrží úplně všechno, nemusí se čistit, nemusí se do ní hrábnout... Holt ani Glock není dokonalej, i když narozdíl od CZ jeho "vada" neznemožňuje používání zbraně...

Chcete dokonalou zbraň? Nechte si o ní zdát, ona totiž neexistuje. I zbraně věhlasných značek určené k masové střelbě mají svoje mouchy a to i přesto, že za ně zaplatíte často ke 100k. Co potom čekáte od služební pistole za 16k....

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

15.12.2009 21:54

Re: Glock hlaveň

Biggles, Alfonss: Ó áno, Glock je nejlepší značka na světě, odpuťte mi moje rouhání. Ó všemouhoucí Gastone, měj se mnou slitování. :(

Omlouvám se, nedalo mi to. Někteří zde evidentně prošli školením asertivity, zejména metody Gramofonová deska.

Fakt bezva diskuse, vždycky mě to hrozně obohatí, když zjistím, že si vymýšlím a ty díry v hlavni, co se o ně zasekne mosazný drát, jsou vlastně optické fleky nebo špína po střelbě a že jsem socka, co si koupí laciný šmejd za 15 tisíc a čeká od toho, že to bude kdoví co, že to snad dokonce bude dosahovat alespoň podobných kvalit, jako konkurenční výrobky. Ó já naivka...

Uživatelský avatar
dydla
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 648
Registrován: 16.12.2004 14:18
Bydliště: Kolín

15.12.2009 23:41

Re: Glock hlaveň

Chlapi, kterou whisky máte radši - skotskou nebo irskou ? :D
Sorry za OT.

Uživatelský avatar
Kuba
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 413
Registrován: 04.12.2008 18:11
Bydliště: Zasada/Praha

15.12.2009 23:42

Re: Glock hlaveň

to bude delsi flame. irskou :twisted:

Uživatelský avatar
admix
 
Příspěvky: 1815
Registrován: 25.06.2007 17:45
Bydliště: Plzen

15.12.2009 23:49

Re: Glock hlaveň

Co je to whisky? :mrgreen: /me jeste neni na whisky dost stary

Zerowolf
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 86
Registrován: 01.09.2009 22:59

16.12.2009 0:28

Re: Glock hlaveň

Po whisky mi vypadává jídlo z obličeje a obávám se že ta samá reakce by nastala,kdyby se mi začal loupat lauf na mloku

cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

16.12.2009 0:34

Re: Glock hlaveň

majsner píše:Biggles, Alfonss: Ó áno, Glock je nejlepší značka na světě, odpuťte mi moje rouhání. Ó všemouhoucí Gastone, měj se mnou slitování. :(


Budto se nauc cist nebo chapat :-)
Tohle tu nikdo z nerekl a jestli tu nekdo vyvolava flame, jsi to ty...
Premyslim, kdo je horsi. jestli zaryty glockar nebo zaryty antiglockar.

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

16.12.2009 1:16

Re: Glock hlaveň

tenhle flame jsem dost nepochopil. no holt soudruzi z rakouský NDR maj taky nárok na chybu. nevim, na co si stěžujete? já viděl Kimber (officer velikost) s hladkým vývrtem. hlaveň byla asi projetá drážkovacím trnem víckrát. opticky tam byly vidět stopy po nástroji, ale drážky tam enbyly (a nebylo to vystřílený, to by vypadalo jinak krom toho zbraň byla skoro nová) a že se číze podobný věci nestávaj? no holt tý se stávaj jiný věci (eliptická komora například se v rámci reklamace řeší přiložením kalibru stejně jako - možná - při kontrole dílů ve výrobě a reklamace se neuzná, ikdyž je krochna nespolehlivá)

majsner
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 530
Registrován: 22.04.2009 22:47
Bydliště: Jablonec n. N.

16.12.2009 10:21

Re: Glock hlaveň

cmk: Nevyvolávám flame, jen mě naprosto vytáčí, když ze mě někdo dělá idiota, že si stěžuji na evidentní závadu zboží, které jsem si koupil, přesvědčuje mě, že to vlastně není závada a že za ubohých 15 tisíc mám držet hubu a nestěžovat si a nechtít od zboží, aby bylo kvalitní. A vytáčí mě to zejména proto, že ti nejchytřejší, co tady naprosto suverénně prohlašují, že to nic není a nemá smysl se tím zabývat, tuto závadu na své zbrani nemají. Když se to stane někomu jinému, tak je blbec, že to vůbec řeší, ale kdyby se to stalo jim, tak to by byl oheň na střeše...

cente
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 204
Registrován: 27.12.2008 14:40
Bydliště: Slezsko

16.12.2009 11:53

Re: Glock hlaveň

Vzhledem k tomu jak si Glock stojí za svou kvalitou tak podobné reklamace by měl uznat :( Zajímalo by mě jak takové reklamace řeší v USA nebo v Německu :?: Vlastním Glock 17 vystřileno 1000 ran SB a magtech a lauf zatím o.k :? Glock s takovu hlavní i když to podle výrobce nemá na funkčnost vliv je bohužel neprodejný :(

Uživatelský avatar
Ralph
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 95
Registrován: 06.09.2009 16:56

16.12.2009 12:18

Re: Glock hlaveň

majsner: presne vim jak se citis. Pred rokem a pul jsem si kooupil uplne noviho G17, Za par tejdnu fleky na zaveru jako krava :-) a hlaven vypadala jeste hur nez tvoje. Skutecne tam jsou ryhy jako prase jeszdil jsem po nich spendlikem. G17 jsem nakonec po par mesicich prodal a koupil Steyr M9A1, a vis co? Uuuupne to same :-) Po par mesicich vyvrt jako G17. Skutecne to bude tim tenif. hlavne (ze je cerna), mel jsem novou K100 a takyvy vykusy jsem v chrom stribrnych hlavnich nevidel nikde.

Ono to skutecne nicemu nevadi, jen to sere ze o tom clovek vi ...

Uživatelský avatar
krampus
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 08.04.2004 16:40
Bydliště: brno

16.12.2009 12:33

Re: Glock hlaveň

proto se začalo říkat, že se glocky nečistí, aby to nebylo pozorováno :D

Zdenek N
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 241
Registrován: 27.11.2006 0:19
Bydliště: Olomouc

16.12.2009 13:02

Re: Glock hlaveň

Měl jsem 19 a taky se mi vývrt vydroloval vývrt a určitě to nebylo špatně vyčištěno.Díval jsem se na to pod mikroskopem.Celkem slušné jamky odhadem hluboké několik setin mm.Kolik nevím,není to v mých podmínkách čím změřit.Můžu potvrdit,že mě to pěkně sr*lo.Pistole byla nová rok v.2005.Nikdy jsem nestřílel nic než tombak.střely.Glockem jsem v té době trefil h....,tak jsem se jí prodal.Měla pouhých 700 ran.Mám místo ní na střelnici upravenou 75TS a já jsem spokojený.Dám tak 3t. ročně(mám teď radši DW.45ACP).
Že praskne čep mě opravdu nevadí,mám několik náhradních a stojí pár kaček.Mám jeden dotaz.
Pokud si koupíte novou hlaveň do své pistole(z jakéhokoliv důvodu)od puškaře z jeho produkce,nebo od nějakého výrobce hlavní a začne se po 300 výstřelech vydrolovat vývrt,budete taky v klidu a spokojení?
Určitě ano,vždyť to zatím na funkci nemá vliv.Prostě hlaveň má mít hladký povrch a né být strupatá.Nelze tento nedostatek omlouvat tím,že jinak je to dobrá pistole.Výrobce to dobře ví už několik let a evidentně na to kaká.Nechci v žádném případě obhajovat CZ,má také určité nedostatky,ale kdyby se to dělo u jejich pistolí, tak by se všude psalo jaké jsou to sračky.Prostě Glock tam má nějakou technologickou chybu a je úplně jedno jestli stojí 16t.nebo 30t.To že neuznává reklamace je jeho vychcanost a blbost nás,že si to od něj kupujem.To je můj názor na věc a nikomu ho nenutím.Zd

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků