Parabellum
Častý návštěvník
Častý návštěvník

09.06.2017 8:34

Re: Glock hlaveň

No, ono dokud mi ty fleky nezmizely, tak jsem po nich taky zkoušel jezdit mosazným drátkem a taky bych přísahal, že to bylo do hloubky, ale potom co fleky zmizely a hlaveň je zase jako zrcadlo, tak jsem si uvědomil, že i nápek může vyvolat dojem že spíš matroš schází :-)

Ale je pravda, že proč by uznávali u Glocku reklamace.. Asi se opravdu drolej a jsem rád že mám HK a ČZ ;-)

simírr
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník

09.06.2017 12:45

Mosazným jsem to drhnul tak že se hlavěň pomalu nedala udržet v ruce.Vyzkoušel jsem snad všechny odmašťovače,rozpouštědla usazenin a pořád nic.
Ty nontoxy by mě zajímaly pokud má někdo podobný problém mohl by vyzkoušet a hodit to sem.Říkalo se HK a Glock jistota - teď už jen HK :-).

bartikz.454
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

04.10.2017 12:37

Je tomu přes 2 roky, co jsem zde, pár příspěvků nade mnou, dával výsledek reklamace "vypadaného" vývrtu na mé G26 gen4 z roku 2014. reklamace proběhla výměnou hlavně za novou se stejným číslem.
A je tomu právě přes ty 2 roky a nová zreklamovaná hlaveň má za sebou cca 1200 ran.
A co byste řekli? Ano, je to tam zas...zatim ne tolik a tak hluboko, co minule, ale přesto tam mapa na jednom poli a pár teček je.
Inu volal jsem do MPI a tam mi řekli, že od dob, kdy jsem reklamoval já už Glock jen tak něco neuzná, bo vydal oficiální prohlášení, že toto nemá vliv na životnost a přesnost hlavně. Na vině je odlišná metoda povrchové úpravy zavedená s gen4. A díky ní stoupl výskyt reklamovaných hlavní s "vypadaným" vývrtem.
Já už to znovu reklamovat nebudu, už nechci mít kvér tak dlouho pryč a proto to prostě budu považovat za vlastnost Glocku. Už jen vzhledem k tomu, že minulá reklamace vlastně nic nevyřešila. Géčko střílí bez jediné závady a přesnost je špičková.
Pro úplnost dodávám, že manželka má G19 gen4 z počátku výroby, kde má ještě starou povrchovou úpravu z gen3 a má nastříleno bez závady také cca 1200 ran stejným střelivem a hlaveň je zrcadlo.

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / Glock, a další recykláty