Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

08.08.2006 21:28

Gamo Hunter 440 cal.5,5

Před časem jsem se dořetl na netu , že Gamo dodává na český trh vzduchovku s záměrmě poškozeným těsněním pístu.Prý k vůli snížení výkonu.Po rozdělání jsem objevil dvě vybroušené drážky ve stírcí hraně.Zakoupil jsem nové těsnění a vyměnil ho.Když už jem měl pušku rozdělanou tak jsem se trochu pohrál se spoušťovím mechanismem.Zaleštil jsem všechny po sobě chodící součástky.Zkrátil vratnou pružinu spouště.Dnes jsem byl střílet.Před úpravou nic moc.Nemohl jsem udržet rozptil ve slušných mezích.Proti Sláviji 631 fakt hrůza.Dokonce jsem litoval vyhozené peníze.Byl jsem mile překvapen.Rozptyl se sevřel s nějakých 55 mm na 15 m na 19 mm.Významně se zvedl výkon a hlavně zvukový efekt.Se starým těsněním na 10 m do bukového dřeva se 2 z 5 diabolek odrazili.S novým těsněním všech 5 diabolek 4 mm hluboko.Máte vy nějaké zkušenosti?

Uživatelský avatar
SW_FOX
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5148
Registrován: 20.01.2004 23:33
Bydliště: Zlín/Brno

09.08.2006 8:16

Moc bych se tím tady nechlubil, abys náhodou neměl problém..... Ono to těsnění je porušené schválně aby se vyhovělo zákonu, jestli si ji chceš jít registrovat jako zbraň kategorie C tak to tady rozepisuj.....

Obsah fóra / Dlouhé zbraně / Dlouhé malorážky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků