Uživatelský avatar
xHonza
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 843
Registrován: 14.03.2005 15:31
Bydliště: Praha a les

18.10.2017 17:47

Dusledek opatreni proti prasecimu moru

Driv byl lov behem pribihajici sklizne zakazany, ted ho povolili a na nasledky netreba dlouho cekat. Misto prasete trefeny dum a prostrelene dvere.

https://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_reg ... 71006.html

garf
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 121
Registrován: 21.10.2011 18:08

18.10.2017 18:50

Re: Dusledek opatreni proti prasecimu moru

s omluvou a pro odlehčení současné tragické situace :D , tragické v tom ,když jsem od jara rozdával info letáky sdružení okolo petice nakonec i lexu ,nálepky , ale i tryčka a žádal místní myslivce o podporu proti eu směrnici , sdělili mi v podstatě my nechceme abys ty měl tady na vesnici vůbec nějakou zbraň, nejsi myslivec :D ....
No von na českolipsku je mor, ale králičíí :mrgreen: , tak jestli "kulky" nelítaly z týhle strany :mrgreen: ...mor ,jako mor ...králíci se bránili veterinární správě , a králíci víme -sou sfině ...a pak se jde kukuřičným polem před sklízecími stroji - , a kde se co hne , králík/sousedův / , myš, prase - myslivec to řeší bum-kam střílí = do kukuřice "kukuřice"to přece zastaví .... , má příkaz strelaj tovaryšč achotnik :mrgreen: , věk 70,dioptrií - mnoho ,a oba laufy kulobroku full , co kdyby ...

.....sedím si takhle touto dobou na rybách , kapr jeden prut , štika druhej , a najednou plesk odraz od hladiny zahonění štiky to nebylo =broky to byly , to řešili páni myslivci asi ptačí chřipku na kachnách ... , můj starej vojenskej mundur us M65 to napoprvé udržel, -i odraz od hladiny je teda sakra cítit , na podruhé už jsme leželi za valem,lokalita -řehačka u Lysé nad Labem , 15 minut zvedali kachny z "hladiny" brokama , jiný stav jiný mrav , takže opatření proti prasečímu moru s myslivci a Jurečkem v čele střelíme se do perdele ,

Obsah fóra / Střelectví / Události

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník