Cmk_ban
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 3
Registrován: 15.05.2009 14:55

15.05.2009 15:27

Dostal jsem BAN

Snad vybírám správné vlákno.

Dnes jsem dostal BAN.

Původně jsem si říkal, že šlo asi o omyl.
Pak jsem kouknul do vlakna, kde si moderatori pisou o napomenutich apod...

Tam jsem se tedy nekolikrat nasel.
Ale aniz bych kdekoli v textech videl "Cmk napomenuti" nebo "Cmk, posledni vyzva pred banem", tak jsem ten BAN dostal.
Koho Vas to zajima, mrknete do prislusneho vlakna a zkuste mi schvalne najit jediny prispevek, ktery tak zasadne porusuje pravidla a poslete mi to do mailu.

Myslel jsem si, ze tady cas od casu nekomu poradim a aspon trochu prinosem jsem.
Ocividne nejsem.

Necht si tomu admini rikaj urazena jesitnost nebo detinska nastvanost - kazdopadne - mejte se tu hezky, na tenhle pristup rozhodne nemam naladu a na serveru, kde je podobny pristup, nemam zapotrebi se zdrzovat. Ban nechte klidne trvalej. Aspon zbude vic volnyho casu.

Cmk

Vlado
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 65
Registrován: 20.03.2007 20:39

15.05.2009 16:02

Re: Dostal jsem BAN

Smutne.

Uživatelský avatar
HV
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 514
Registrován: 21.05.2007 15:20
Bydliště: Praha 10

15.05.2009 16:10

Re: Dostal jsem BAN

Tak jsem to prozkoumal, ve vlákně o napomenutých jedincích je:
cmk
kvartál,
pravidla bod 9 (black mamba)

Pravidlo 9. # Jste-li napomenuti moderátorem/adminem, nereagujte na toto do vlákna, ale do soukromé pošty. Zatímco vaše napomenutí je pro ostatní výchovné, reakce na něj zbytečná. U tohoto platí výjimka a za porušení budete vyloučeni hned.

Ve vláknu BlackMamba jsem nenalezl nic, co by alespoň trošičku připomínalo napomenutí cmk, natož jeho reakci na toto napomenutí. Tak nevím. Vysvětlí nám to 4mike, který BAN nadělil?

Uživatelský avatar
dydla
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 648
Registrován: 16.12.2004 14:18
Bydliště: Kolín

15.05.2009 18:20

Re: Dostal jsem BAN

Vůbec se mi postih ,resp. odchod cmk nelíbí , jednak proto,že opravdu vždy měl zde co říci a to fundovaně , jednak proto, že také mám často pocit, že moderátoři svoji "kontrolní činnost " přehánějí. A to nechci parafrázovat na téma " někdo dostal funkci ..."
Kritizujeme stálou buzeraci z pozic EU - nepřipomíná vám to něco ?
D.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

15.05.2009 18:58

Re: Dostal jsem BAN

myslím že berete tohle fórum a hlavně sami sebe trochu moc vážně. Přemýšlím, jestli by mi v případě BANu, vůbec stálo za to platit pade za novou registraci jen proto, abych jim řekl že na ně tady seru...

V životě jsou přeci důležitější věci...

Uživatelský avatar
HV
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 514
Registrován: 21.05.2007 15:20
Bydliště: Praha 10

15.05.2009 19:29

Re: Dostal jsem BAN

:lol: cmk musí mít vždycky poslední slovo.
Ono se to nějak vyvrbí, nechte to na nich. Porušení tam asi bylo, osobní přístup by neškodil ale třeba se 4mike blbě vyspal. Každej někdy máme ty "svoje" dny :mrgreen: :wink:


Reklama

Uživatelský avatar
S474N
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 453
Registrován: 03.08.2004 15:31
Bydliště: www.MujGLOCK.com

15.05.2009 20:05

Re: Dostal jsem BAN

HV: jednou jsou pravidla, tak se musi do puntiku prece dodrzovat a pripadne prohresky exemplarne trestat - nejlepe v maximalni mozne mire. Zadny osobni pristup zavadet nelze, to bychom si preci byli nekteri rovni a nekteri rovnejsi.

pro ty, co to nepochopili, at si najdou co znamena slovo ironie

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

15.05.2009 20:59

Re: Dostal jsem BAN

cmk: nedostal jsi ban naporad a nedostal jsi ho bez vystrahy, pokud dobre koukam tak tech napomenuti vcetne me vystrahy ze si koledujes o ban je tam pozehnane
pokud nekdo trvale ignporuje pravidla tak s tim musi pocitat, cela tato diskuze je opet na stejne tema, nechat z toho tady udelat zumpu jaka je na jinych forech a nebo ne - kazdeho volba, vetsine vyhovuje poradek, komu ne muze jit jinam

Cmk_ban
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 3
Registrován: 15.05.2009 14:55

16.05.2009 0:42

Re: Dostal jsem BAN

Alf> tu pseudovaznost tomu dodava prave nekdy az nesmyslne striktni lpeni na pravidlech - neboli vsechno bude 100% dle pravidel, i kdyby to vsem vadilo. Pade mozna z toho detinskeho trucu me netrapi.

HV> Tobe jsem popsal, co se stalo ve vlaknu Black Mamba, byl bych rad, kdyby to moderator, ktery mi dal BAN, popsal sam a za svuj nazor se postavil (pac mi prijde spise smesny, nez vazny)

PiDiBi> mas statistiku, kolik lidi cte vlakno, kde si pisou jenom Moderatori, pac je pro ostatni zamcene jen pro cteni? Ja tipuju, ze skoro nikdo. Ani ja ne. Ale ano, asi je to podle pravidel. Takze navrh - nebylo by lepsi to psat rovnou jako odpoved do daneho vlakna? "Uzivateli pozor, jeste jednou a dostanes ban"
Navic kdyz teda zpetne ctu ty vystrahy, u vetsiny z nich neni duvod a odkaz na fungujici prispevek.

BAN na porad jsem si dal sam - davat BAN nekde, kde zalozeni noveho konta je otazka 1 minuty a 50ti Kc je take samo o sobe asi stejne produktivni, jako zakaz velkoraznych zbrani v rukou civilistu. Kdo chce, proste si novy konto udela a prudi dal. Slusnaka to akorat zamrzi. Ja to spojil dohromady :-) (koneckoncu, to muselo bejt jasny, ze to udelam a jestli slo o tech 50 Kc, stacilo rict, poslal bych je i bez kecu kolem) :-)

No nic, fakt koncim, nez to ztrati uroven.

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

16.05.2009 0:47

Re: Dostal jsem BAN

Musim se pripojit k hlasum rikajicim: "Skoda". Chapu, ze role moderatoru je hlidat, aby tu z toho nebyla zumpa, ale nevsiml jsem si, ze prave cmk tu z toho zumpu dela. :(

Uživatelský avatar
urquell
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 29.10.2007 17:02
Bydliště: Západní Čechy

16.05.2009 1:10

Re: Dostal jsem BAN

Myslim si to same. I kdyby to podle litery pravidel bylo z hlediska moderatoru oduvodnitelne (nechci posuzovat), je to dle meho nazoru pro forum skoda. Cmk byl pro mnoho uzivatelu fora prinosem.

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

16.05.2009 1:22

Re: Dostal jsem BAN

Take se pridavam, je to skoda... aby tu casem nezustali jen MODi nebo i MOD muze dostat BAN? :)

Uživatelský avatar
Radek07
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 321
Registrován: 13.11.2006 19:28
Bydliště: Brno-venkov

16.05.2009 6:34

Re: Dostal jsem BAN

Cmk beru jako dobrého přispivatele do fóra a proto je mi velice líto, že dostal ban :?

Uživatelský avatar
HV
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 514
Registrován: 21.05.2007 15:20
Bydliště: Praha 10

16.05.2009 6:44

Re: Dostal jsem BAN

Cele mi to pripada jako exemplarni pripad, hodne se to pouzivalo v minulem rezimu.
Nelibi se mi to tak moc,ze osobne budu svoji pritomnost zde take tlumit, fotografie z LOSu, ktere zde obcas linkuji zde jiz nadale nehledejte. Linky budu zverejnovat na GUNLEXU a jinem foru.
HV

Uživatelský avatar
zoufalec
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 859
Registrován: 15.10.2006 18:01
Bydliště: Boskovicko

16.05.2009 6:58

Re: Dostal jsem BAN

Též mě je líto, že odcházíš. Bude mi to tady scházet, ale na protest se odhlašuji.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.05.2009 9:03

Re: Dostal jsem BAN

hromadný exodus :)

Začíná tady být opravdu sranda, tolik solidarity se naposledy vidělo, když byly zatopený Troubky....

Uživatelský avatar
Kentan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1391
Registrován: 18.11.2008 22:09
Bydliště: Praha

16.05.2009 9:46

Re: Dostal jsem BAN

Takovýho úsilí kvůli TÝDENÍMU banu.........

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

16.05.2009 10:05

Re: Dostal jsem BAN

Ketan: ...nenapadlo te ze treba jde dotycnemu o princip (tam je totiz pak jedno zda je to "jen" tydenni nebo dozivotni)? Pozn. neresim co CMK udelal nebo ne, protoze to nevim.

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.05.2009 10:27

Re: Dostal jsem BAN

Myslím že někteří jste zapomněli, co pro tohle fórum jste. Nepovažujte se za přínos, ale za návštěvníky. Jsem zde téměř od začátku, od doby, co STŘELECTVÍ vzniklo, a byly zde nastoleny jasný pravidla a od začátku bylo všem zdůrazňováno, že jsme zde na návštěvě, pokud se nám pravidla nelíbí, můžem klidně odejít. Je třeba k tomu taky tak přistupovat. To že si někdo udělal k tomuto fóru jistou citovou vazbu je pouze jeho problém, není to problém fóra ani moderátorů...

Opravdu nechápu tyhle podrážděný reakce a reakci CKM (nic ve zlým Honzo), že to vůbec řeší, asi bych si myslel něco o kokotech a kdbych měl časem až vyprší BAN chuť sem mrknout, tak to prostě udělám.

Když budu u souseda na návštěvě a on mě vyhodí, taky se k němu nebudu cpát zpátky a ptát se na důvody...

tak to vidím já...

Uživatelský avatar
Pufik
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 09.01.2007 14:46
Bydliště: Kroměříž

16.05.2009 10:58

Re: Dostal jsem BAN

...coz neznamena ze to nemuze nekdo videt i jinak :)

Další

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků