Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.05.2009 10:59

Re: Dostal jsem BAN

máš recht :wink:

Uživatelský avatar
Kurt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 419
Registrován: 17.11.2007 16:48
Bydliště: CR

16.05.2009 11:00

Re: Dostal jsem BAN

Možná by nebylo úplně od věci, kdyby se moderátoři naučili používat User Warn System (když už tu ta funkce je) - kliknou na ikonku u příspěvku, pošlou uživateli varování. Ubude tím mnoho překvapení, například takové, jakého jsme tu teď svědky. Samozřejmě nemusí dělat bubáky za každou pitomost, ale za porušení Pravidel, které může vést k banu, by bylo vhodnější poslat varování, než psát poznámky do tématu (on ten modrý text mnohdy přehlednosti nepřispívá) a připisovat jméno provinilce na nějaký seznam, čehož si jaksi nemusí všimnout.
BTW: Kentane, u nás kvartál != týden.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.05.2009 12:53

Re: Dostal jsem BAN

to že cmk dostal BAN bylo vyvrcholení nějakýho chování
to že nenajdete odkaz na příspěvek v němž se o modera otírá, znamená, že jsem narážku odmazal a cmk Vám lže z monitoru do očí,
klidně se odhlašte na protest proti tomu, že někomu není protekčně umožněno srát na pravidla a modery si pak vytírat (_x_)
čekal jsem že se zachová jako dospělej a že to skousne, páč sám ví čím se provinil
namísto toho si hraje na ukřivděnýho haranta, jemuž sebrali hračku,
fajn, politujte ho, potřebuje to

P.S. doufám, že admin nalezne v databázi pův. příspěvek

Uživatelský avatar
Kurt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 419
Registrován: 17.11.2007 16:48
Bydliště: CR

16.05.2009 13:05

Re: Dostal jsem BAN

4mike píše:klidně se odhlašte na protest proti tomu, že někomu není protekčně umožněno srát na pravidla a modery si pak vytírat (_x_)

No jo, 4Mike. Ty jsi prostě vzorem pro ostatní uživatele! Nezřídka používáš slova, kterými se před sebou předvádějí pubertální děti, nerespektuješ pravidla, nad kterými máš dbát a kdykoliv někdo vyjádří nesouhlas s tvým postupem, mažeš a urážíš.
Přečti si ta pravidla a chovej se podle nich. v bodě dvě stojí: "Zakázány jsou vulgarity a urážky. Při porušení tohoto pravidla a provokatéři ("Chci SW500 na nošení") budete vyloučeni bez upozornění." vulgarity a urážky používáš běžně, ale "vyloučení bez upozornění" se jaksi nekoná. No jo, někteří jsou si prostě rovnější, že?
Že se chováš jako {zakázanéslovo} mám zdokumentováno i v soukromých zprávách, kde se mi Pidibi po tvém smazání mého příspěvku za tebe omlouvá. Ty totiž nemáš koule na to, aby ses omluvil sám, že?
Ale nejen v poště, ukazuje to i tenhle screen, jaký jsi etalon slušnosti a dodržování pravidel: Obrázek

A teď to koukej smazat, to ti vždycky šlo.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.05.2009 13:17

Re: Dostal jsem BAN

mazat nic nehodlám, bylo by to zneužití kompetencí, já snesu pokud se do mne někdo naveze jako do soukr osoby, nevadí mi, když mne někdo oprávněně zkritizuje
ale otevřte si na to laskavě samostatný vlákno, tady je to OT
pokud by se vylučovalo bez varování za kažé užití vulgarity tak toto forum již asi neexistuje
předpokládám, že pravidla řeší vulgarity či urážky vůči druhé osobě

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

16.05.2009 13:22

Re: Dostal jsem BAN

Kurt píše:1/ Nezřídka používáš slova, kterými se před sebou předvádějí pubertální děti
2/ nerespektuješ pravidla, nad kterými máš dbát
3/ kdykoliv někdo vyjádří nesouhlas s tvým postupem, mažeš a urážíš.
4/ že se chováš jako {zakázanéslovo} mám zdokumentováno i v soukromých zprávách, kde se mi Pidibi po tvém smazání mého příspěvku za tebe omlouvá. Ty totiž nemáš koule na to, aby ses omluvil sám, že?
5/ Ale nejen v poště, ukazuje to i tenhle screen, jaký jsi etalon slušnosti a dodržování pravidel: viz výše

hledej laskavě dál, nařknul jsi mne opakovaně cca z 5 věcí


já si to vlákno pak oddělím


Reklama

Uživatelský avatar
Kurt
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 419
Registrován: 17.11.2007 16:48
Bydliště: CR

16.05.2009 14:07

Re: Dostal jsem BAN

Za tím, co jsem tu napsal si stojím. Nedělá mi dobře, že se v tom hrabu, protože jsem to považoval za uzavřené, ale nedalo mi to.
Na vysvětlenou ostatním čtenářům: za normálních okolností bych výhrady napsal do SZ a nesnižoval úroveň fora řešením malicherných sporů, ale poté, co 4Mike na mojí první SZ ve znění:

Obrázek

Odpověděl:

Obrázek

jsem seznal, že posílat mu další soukromé zprávy nemá valného smyslu.

(Inzerát uživatele Nora budete hledat marně, protože jej PiDiBi po mém upozornění skutečně smazal. Šlo o to, že tam byla "klasická" komerční nabídka na nový Scarabeus 06 a kontakt na prodejnu zbraní v HK.)

pokud by se vylučovalo bez varování za kažé užití vulgarity tak toto forum již asi neexistuje
předpokládám, že pravidla řeší vulgarity či urážky vůči druhé osobě


Většina uživatelů se tu chová slušně. Nemyslím si, že by tu bylo vulgarit tolik, že by se forum bez těch, jež je užívají, neobešlo (prakticky je to jen pár jedinců). Co si pak mám představit pod pojmem "vulgarity či urážky vůči druhé osobě" pokud to není ten velký modrý text ve screenshotu, kterým jsem zde vložil dnes v 13:05, mne nenapadá.

howgh

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

16.05.2009 14:17

Re: Dostal jsem BAN

Takže jestli to chápu dobře, tak jsi bonzáček, co modery upozorňuje, když se v burze objeví komerce? Holt někteří takový Hujery nemají rádi, tak se nediv že tě odpálkoval.... teď máš aspoň "bonzovací tlačítko" tak jej můžeš plně využívat...

Pokud tě pohoršuje když někdo někoho pošle LASKAVĚ do prdele, tak je to smutné. Bohužel některým jedincům to již nelze říct po dobrém, protože slušně napsanou výzvu odmítají akceptovat...

Uživatelský avatar
absolom
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 17
Registrován: 10.04.2009 21:19
Bydliště: Frydek-Mistek, I'm Wolf

16.05.2009 14:24

Re: Dostal jsem BAN

Ja dostal taky na prezdivku "Wolf" ban a to jen za to ze jsem si dovolil napsat vetu "Aspon budes mit co cist" kdyz moderator napsal, at uz nechame tech kecu o nicem (jo byla to drobna provokace, ale zase tak strasne to snad nebylo aby rovnou ban). Bez predeslych varovani, bez predeslych upozorneni, ci napomenuti a rovnou ban. Od te doby nejsem schopen se s nikym domluvit, ani to ze jsem byval sponzorem fora a tudiz urcite nemam chut zde nikomu nic zneprijemnovat nepomohlo, moderator co zazadal o ban pro mne se mnou nekomunikuje ani zde na PM ani na ICQ (4mike), PiDiBi mi rekl ze s tim nic neudela dokud mu tento moderator nerekne a jedine co mi bylo receno je, ze si mam udelat novou prezdivku a pod tou pokracovat, cimz mi ponekud unika smysl banu na danou prezdivku, spise mi to pripada jako nasledne mateni ostatnich uzivatelu, kdyz nekdo prispival pod jednim a nasledne pod druhym uctem a to jen proto, ze se mu moderator neni ochoten ozvat ani na opakovane prosby :( Zda se mi, ze se nejak celkove horsi zdejsi nalada :( a pristup k uzivatelum.

Cmk_ban
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 3
Registrován: 15.05.2009 14:55

16.05.2009 14:28

Re: Dostal jsem BAN

Ja to nemel cist... Uz jsem sem reagovat nechtel... Ale nemuzu drzet usta...

Kdyz 4mike mluvi u lharich ("cmk Vám lže z monitoru do očí"), mel by mluvit i o potrefeny huse.
Bohuzel mi potvrdil, ze BAN byl naprosto nesmyslnej, pristup moderatoru je prehnanej a moje rozhodnuti se po odbanovani nevracet spravny. Ma dost koule na to, aby v tichosti nekoho zabanoval, ma dost koule na to, aby ho oznacil za lhare, ale uz nema koule na to, aby rekl, co byla pricina.

Uz jsem to posilal nekolika lidem soukromne s tim, ze verejne necham 4mika, aby to sem napsal sam. Nenapsal.
Takze - BAN jsem dostal za chovani ve vlaknu Black Mamba. Probiralo se tam toto srelivo, jeho dostupnost, rychloti, kdesi cosi.
A nekdo napsal, ze v supre je neco jinak, nez pisou.
Sincitak na to napsal: "supra jsou pohadkari",
4mike na to napsal: "a jak to souvisi s black mambou?",
nekdo dalsi napsal: "tyka se to supry a ta prodava black mamby",
ja na to napsal:"vice je nekdy mene, moc moderovani skodi" nacez jsem pokracova v prispevku a k tematu jsem napsal, ze 9mm browningy nebyly a nebudou.

A to je vse pratele.

Jinak dekuji za podporu, ale i za nesouhlasny nazory.

Uživatelský avatar
absolom
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 17
Registrován: 10.04.2009 21:19
Bydliště: Frydek-Mistek, I'm Wolf

16.05.2009 14:39

Re: Dostal jsem BAN

Vidim, ze jsi k tomu prisel podobne jako ja, rekl bych ze 4mike je silne vztahovacny a zrejme ho popuzuje jakakoliv zminka o jeho moderovani bez nejvyzsi ucty k jeho praci :( bohuzel takovyto typ moderovani vetsinu lidi na forech spise po case namichne a odradi, nez jim zajisti cistejsi forum, aspon z moji praxe to tak vyplyva (taky jsem moderator na paru forech a ty nejsou tak klidne jako zdejsi strelectvi.cz tam by zrejme pod vedenim 4mike, byla uz 50% cast osazenstva zabanovana). Ale jinak nic osobniho 4mike, vazim si tve prace i kdyz reakce je nekdy ponekud prehnana.
Mimoto dodneska jsem v prohrescich nenasel za co dostal uzivatel Wolf ten ban. Taky bych chtel timto oficialne a verejne opet poprosit za odblokovani prezdivky Wolf, jelikoz zadne blbosti a prohresky vuci pravidlum nedelam. Dekuji

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

16.05.2009 16:18

Re: Dostal jsem BAN

presunul jsem to, je to tuna opravdu "kvalitniho" materialu

Uživatelský avatar
staM
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 29.12.2006 23:12

17.05.2009 0:39

Re: Dostal jsem BAN

absolom píše:.....bohuzel takovyto typ moderovani vetsinu lidi na forech spise po case namichne a odradi, nez jim zajisti cistejsi forum, aspon z moji praxe to tak vyplyva (taky jsem moderator na paru forech a ty nejsou tak klidne jako zdejsi strelectvi.cz tam by zrejme pod vedenim 4mike, byla uz 50% cast osazenstva zabanovana)


Jestli to tu není klidněnější právě proto.Třeba by se zklidnili i na těch nejmenovaných fórech kdyby byl občas někdo těch 50% včas a na čas vykopnutý.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

18.05.2009 8:17

Re: Dostal jsem BAN

škoda, že jste to někdo přesunuli, já sice bez koulí ale dál budu tvrdit že cmk lže a to už opakovaně
poněvadž to co zde prezentuje jako původní znění jím není

dovolil jsem si cmk cca 5x veřejně napomenout, (jiní fasovali BAN i za méně prohřešků)
další napomínání mi přišlo bezpředmětné asi jako u Riskmana,
BAN bohužel veřejnější formou udělit neumím :lol:


cmk
máš recht, měl jsem Ti dát BAN na IP a ne na usera, po těch pár letech co se známe a vzájemně více méně přes odlišné názory respektujeme, jsem Tě nechtěl naprosto odříznout od zdroje zábavy a informací
já vůl


absolom/wolf
koukám, že jsi asi nic nepochopil, BAN jsi nedostal za výpad či provokaci vůči mně ale jinému moderu.
Za toto nemusí napomínání předcházet, neb se to považuje za hrubé porušení pravidel
To že jsem za narážky či provokace vůči jinému stejně netolerantní jako by byla vůči mně považuji to za formu kolegiality, zvykněte si na to, jinej nebudu

Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

18.05.2009 9:25

Re: Dostal jsem BAN

na zadsot 4mike je tohle vlakno zpatky, chvili ho tu necham, jakekoliv osobni urzazky budou odmeneny bananem

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

18.05.2009 9:34

Re: Dostal jsem BAN

4mike píše:....
já vůl
...


smím sám sebe ? :lol:

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

18.05.2009 9:36

Re: Dostal jsem BAN

Páni kolegové, dovolím si ve zkratce pár poznámek.

Pokud by všichni uživatelé poctivě četli a dodržovali pravidla, pokud by všichni měli sami dostatek soudnosti při psaní příspěvků, pokud by "zasloužilejší" "několikatisícoví" přispěvatelé nehřešili na to, že k nim mají modi poněkud tolerantnější přístup....moderátorů by nebylo třeba.
Bohužel, tohle je ovšem utopie. Za půl roku po zavedení "demokracie" půjde tohle forum do kopru.
V jednom vlákně o 1911 se zase bude semílat všechno od pistolí, pušek, sexu, přes Paroubka a Lisabonskou smlouvu až po romy... :roll:

Omlouvám se, ale zrovna CMK ( a není sám) měl k banu ( byť jen výstražnému) už docela pěkně našlápnuto a žádnému přispěvateli nebylo tolerováno tolik, co jemu. Docela podrobně jsem ty příspěvky sledoval a pokud by mně 4Mike nepředběhl, na 103% bych se to to postaral já. A docela obdivuji Mikovu trpělivost. :roll:
A není to jen o něm. Nemám problém zepsout staré matadory :) jako Alfa nebo Nekra, i když si jich velice vážím. Ale taky s povděkem kvituji, že jsou schopni se umravnit bez uraženeckých postojů, demonstrativního odcházení a osobních výpadů proti modům.

Ono se totiž velmi špatně "pedagogicky" působí na nováčky, když si pak ve vedlejším vlákně přečtou "Wolfovu - Absolomovu" provokaci moderátora ...alespoň máš co číst". Nebaví mně přes PM pak vyvracet názory, že jsme si všichni rovni, ale od 1000 příspěvků výš pak o něco rovnější.

Rozhodně si nechci stěžovat, ale místy už není v moderátorských silách u každého příspěvku "mimo mísu" psát modré věty typu ..."i ty jeden zlobivý přispěvateli, ..." a už vůbec ne, pokud to jednomu člověku píšete po čtvrté, popáté...
Funkce výstrahy je samozřejmě prospěšná, ovšem funguje tady ....14 dní ?

CMK určitě nemá dveře zavřené, všechny ostatní bych chtěl požádat o trošku pokory. Za jednoho moderátora na oplátku slibuji stále stejnou míru tolerance. :)

Uživatelský avatar
Jimi
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1424
Registrován: 28.07.2006 19:09
Bydliště: Hodonín

18.05.2009 10:06

Re: Dostal jsem BAN

Už jsem to psal sem, tak jen odkaz.

Uživatelský avatar
Souska
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 88
Registrován: 16.07.2008 8:31
Bydliště: Praha

18.05.2009 10:07

Re: Dostal jsem BAN

Já si neodpustím jednu věcnou ze života a vlastní zkušenosti. Byl sem přítomen na několika fórech s 1000+ uživateli. Na některých i od začátku, na některých i mod (:) ), takže eště než by byly poznámky, tak vim, jaký to je :), ale všude, kde se více méně kamarádská atmosféra zvrtla v tvrdý dodržovaní něčeho, poměrně brutalní zasahování módů do fora atd atd se forum dosti brutalně zvrtlo a všechny ty fora do jednoho jsou v tahu :) Zbylo tak 60/70 lidí, takže tam postupně přestali všichni přispívat (včetně mě, i když sem byl povětšinou - až na jednu vyjímku v tý 70tce). Je mi jasný, že Vám je to docela fuk (zustane 70 odborníku na zbraně - a ten plevel, co se jen pta, občas něco napíše a apk se jen střílenim baví odpadne - žádnej OT, žádny kecy, žádný řešení událostí - pěknej suchej summit "docentů". Sám sem za podobnou věc jednou moh - a řikam narovinu, dneska si řikám, že sem jednal moc úzkoprse.

A abych neopoměl - než se začnete radovat, že odpadaj "prudiči", tak nezapomeňte, že tohle už neni žádný fun forum, ale komerční projekt, kterej je živ z reklamy, která je úměrná návštěvnosti - takovej je svět internetu :) A opravdu si myslíte, že někdo bude provozovat projekt do kterýho cpe peníze, místo na serveru atd bez toho aby vynášel ?

Uživatelský avatar
GMatysek
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 213
Registrován: 08.09.2008 13:54
Bydliště: Praha

18.05.2009 10:19

Re: Dostal jsem BAN

4mike:-> Jenom tedy z osobní zvědavosti:
Před časem v jednom příspěvku od gewarosse mod opravil pravopisně dobře napsané slovo na hrubku. Když jsem na to upozornil (v příspěvku, protože jsem prostě netušil, který moderátor to byl), tak si můj příspěvek smazal, hrubou chybu v textu, ještě zvýrazněnou barevně, si nechal a mě dal napomenutí za OT.
Takže můj dotaz: To byla ta potrefená husa a nebo pověstná forma kolegiality?


Petzold + Jimi:-> Moderátořina je fukce prospěšná a o to víc nevděčná. A věřte mi, že píšu o osobních zážitcích :wink: Bohužel stejně tak jsem přesvědčený i o tom, že pokud jeden četník chytne stejně lumpů, jako všichni ostatní četníci z oddělení, tak to zřídkakdy má něco společného s jeho pracovitostí ...

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků