Uživatelský avatar
Gobey
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 255
Registrován: 31.07.2011 21:22
Bydliště: Pchery / Praha 1

20.02.2015 15:47

Diskuze k událostem

Zdravím,

forum považuji za velmi cenný zdroj informací a pohybuje se na něj mnoho lidí, kteří mají k tématům a aktuálním událostem co říci. Diskuze na původních zdrojích bohužel mají úroveň hospody 4. cenové kategorie :(

Vím, že dle pravidel je diskuze k událostem zakázaná. Nicméně mě osobně by názory mnohých k aktuálním tématům zajímaly. A beze vší skromnosti mám k některým (třeba právním aspektům některých témat) sám co říci. :)

Rád bych se dotázal adminů, zda neuvažují o otevření moderované (např. schválení příspěvku před publikací), k některým aktuálním tématům.

Jsem si vědom toho, že by to byla značná zátěž na adminy/moderátory, ale pro odobornou veřejnost by to bylo jistě zajímavé.

Honza

rvs
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 34
Registrován: 26.01.2014 23:48

04.03.2015 12:51

Re: Diskuze k událostem

Opět byl můj příspěvek smazán s tím, že se ve foru Události nediskutuje. Mohu najít mnoho příspěvků, kde se diskutuje (např. Střelba v Uherském Bordě). Prosím o dodržování pravidel všemi!!!!

Uživatelský avatar
Petzold
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2837
Registrován: 11.12.2006 18:40
Bydliště: Sudetenland

04.03.2015 13:31

Re: Diskuze k událostem

Vážený kolego "rvs" , tvé příspěvky ve vlákně o střelbě cizince na přísl. URNY jsem smazal já. Jistě sis také všiml, že ve vlákně o UB už se nediskutuje. Považuj se za napomenutého.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

04.03.2015 14:45

Re: Diskuze k událostem

ad VŠEM stejně
jistý Larry Flint pravil: "názor je jako díra do (_x_) každý má svou"
informace od zúčastněné strany, či usera u nějž nejsme na pochybách stran kompetentnosti, se 100% účinností prostě nemažeme.
Pokud se hodláte ohánět slovy jako cenzura, patrně jste ji nezažil nebo si nevidíte na špičku nosu.
Pokud jste členem URNY, účastníkem či svědkem této události je to "trošku jiný kafe" nemyslíte ?

doporučím Vám dohledat si odkdy a proč se v událostech nediskutuje

Uživatelský avatar
Gobey
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 255
Registrován: 31.07.2011 21:22
Bydliště: Pchery / Praha 1

04.03.2015 15:09

Re: Diskuze k událostem

Zdravím,

StefanC. mi poslal vysvětlení přes SZ. Sice mě mrzí, že se odborná diskuze nevede, ale bohužel se asi nedá nic dělat. Důvody chápu.

Honza

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků