Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

23.09.2010 16:59

Re: DAS

Iha píše:Jak jsem si cetl ty jejich podminky, tak zrovna u auta je dost naprd, ze te nebudou hajit proti jinemu klientu DASky a kdyz vidim kolik tech aut je, tak ta pravdepodobnost je celkem vysoka.


A to jsi tam našel kde? Mi řekli, že budou i v tomto případě, neb to není věc pojištovny, ale soudu a právníků. Navíc já si právníka mohu zvolit.

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

24.09.2010 3:01

Re: DAS

Joezbrna píše:
jomekabi píše:Ale taky to znamena, ze nebudou moci hajit toho druheho. Budes-li Ty nepojisteny a on jo, budes ve velke nevyhode. :wink: ...

Zas tak velká nevýhoda to není. Můžeš si vzít libovolného jiného právníka.

Ano, ale co kdyz na pravnika nemas? A i kdyz na nej mas, prohrajes-li, prijde Te to pekne draho (naklady na pravnika). Tim se nesnazim nikoho presvedcovat, pro DAS nedelam. Ale je to stejne, jako s kazdym jinym pojistenim - kdyz mi vyhori barak a nejsem pojisten, postavim si novy za svoje penize. Ovsem mam-li na to. :wink:

Uživatelský avatar
Joezbrna
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 833
Registrován: 20.11.2008 11:20

24.09.2010 9:55

Re: DAS

To je holt riziko. Když si ho pojistím, zaplatím ho pojišťovně, i s marží. Když si ho nepojistím, a držím si na podobné případy rezervu, marže mi zůstane 8)

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / Zbrojní průkaz, Legislativa, První pomoc

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků