premek
Site Admin
Site Admin

25.04.2005 0:46

Vlada píše:No ja ti nevim, zatim si tu nikdo nestezoval na nic jinyho, nez na (tradicne) otresnej chod spouste, kterej se ovsem da bez problemu vyladit.
Ne ze bych se jich chtel mermomoci zastavat, samozrejme vetsina lidi neni zvedava na novou bouchacku, kterou je jeste potreba dat doladit k puskari, jen bych rad podotknul, ze o (ne)kvalite zbrane jako takovy to nevypovida vubec nic.

Vypovida to ovsem silne o tom, jak serou na zpracovani a na zakaznika ... Coz neni nic na chlubeni ...

Vlada
Častý návštěvník
Častý návštěvník

25.04.2005 11:14

premek píše:Vypovida to ovsem silne o tom, jak serou na zpracovani a na zakaznika ... Coz neni nic na chlubeni ...

Ze jsou to smejdi nepopiram ;)

yoky
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník

25.06.2005 21:44

Kall píše:pro Adalbertus:
taky sem tam tu pistoli viděl, spoušť je ale hrozná už z výroby, asi proto taková sleva. Sám bych ji nechtěl ani ta těch 18 k kč,spíš toho TS.

Kall
nevím jak Ty, ale já jsem s ní spokojen, Je sice trochu delší chod spouště , ale je plynulý. Jediný problem jsem měl, že mi umřela moucha. Jínak jsem maximálně spokojený. Pokud budu chtít vyladit chod cca po 500 ranách tak není problém vyměnit kouhout za kohout od Anguse a kvalitní záchyt od EGW. Jinak v USA je s SP 01 velká spokojennost. I na továrních dílech se dají udělat úpravy aby to chodilo v pohodě.
yoky

Předchozí

Obsah fóra / Krátké zbraně / CZUB+CZ Strakonice+ZVI+Alfaproj