Huck Finn
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 194
Registrován: 15.07.2010 14:01
Bydliště: Frýdek-Místek

08.06.2012 9:00

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Naprostý souhlas, snižovat cenu kvéru po 50 Kč je výsměch. Zásah admina byl žádoucí.

Uživatelský avatar
KamikazeCZ
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 108
Registrován: 02.08.2009 19:04
Bydliště: Brno

08.06.2012 14:03

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Ale jo, zasah by byl sam o sobe v poradku, jenze v pravidlech je vyslovne uvedeno, ze to, co delal, delat muze... to je ten problem.

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

08.06.2012 14:05

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Já taky souhlasím... je to nemorální slevňovat po pdesátkách. Smysl vystrčit tím inzerát je víc než očividný. '
Vyzývám tím papalášstvo aby učinili změnu v pravidle č.7 :wink:

Navrhuji zanést větu: "Sleva musí být min. 5% avšak nejméně 50Kč""
Docílíme tím toho, že u zbraní za 15000,- se donutí slevit minimálně o 750,-Kč a u holsteru za 200,- v klidu o 50,-

Uživatelský avatar
Sean
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 641
Registrován: 12.12.2006 1:12

08.06.2012 23:44

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Samozřejmě, že Sawyer si posouval inzerát a sleva 50 CZK je irelevantní- pokud vidím kvér, který někdo nemůže 3 měsíce prodat a já bych ho chtěl, tak si řeknu o slevu minimálně litr- takových ČZ na prodej jsou ostatně tři prdele a náruč.
Problém je ale v tom, že inzerent respektoval pravidla, Nemám nic proti tomu, když s pravidla změní, ale veřejně varovat někoho, že postuje v souladu s aktuálními pravidly je hovadina a ubohost. A navíc dobrá čance pro mě si do daného moralisty kopnout :D

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

09.06.2012 10:09

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Sawyer pět kart za 50 Kč a jednou dokonce za 10 Kč to ni připadá jako jasné posouvaní.

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

09.06.2012 13:14

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Seane... tady nikdo nepochybuje, že jeho počínání bylo v souladu s pravidly, ale tady se spíš teď řeší to, že takové počínání je nemorální a je evidentní, že to je úmysl vystrčit inzerát na navrch. To že Markony se možná unáhlil je nepodstatné a nemůžeme se mu divit. On má těžkou práci a i mistr tesař se občas utne. Navíc panáček dostal jenom warn a né banána, tak nevim co tu řešíte. Do Markonyho bych se neje*al a raději bych se snažil najít řešení jak takové korunové vychytrálky vyřešit.
Já osobně jsem tady toho prodával už hodně ale nikdy jsem se neodvážil něco takového provádět i když mi to pravidla dovolovali a věděl jsem o tom. Prostě by mi to přišlo neslušné vůči ostatním prodávajícím.


Reklama

sawyer
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 370
Registrován: 25.03.2012 23:49

10.06.2012 9:57

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

mame snad jasne pravidla a tech se musime drzet nebo jsme snad zpatky v totalite? kdyz mocni si muzou delat co chcou napric jasne danym pravidlum? tak spravny krok by byl bud pravidla zmenit nebo to tak nechat byt bez napomenuti nebo vas snad policajt na ulici varuje kdyz delate neco podle zakona??? nebo pokud uz jsme na foru kde se pravidla burzy nedrzi (a to je dle pravidel OK slevovat po 20 kč) tak o kolik mam slevit aby moderatori byli spokojeni? a rad bych dostal kloudnou odpoved! nechci slevovat po 1000kc protoze dle meho ta zbran cenu ma proto slevuji po mensich castkach.

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

10.06.2012 10:27

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Selským rozumem je snad pochopilné , že slevnovat pistoli řekněme za 20000 Kč po 20 nebo 50 Kč je vychcanost a prasárna vůči ostatním prodávajícím inzerantům.Já nedávno prodal optiku co jsem inzerval před 2 měsíci a neslevnil ani jednou.Kdo opravdu něco hledá není líný se podívat i do hloubky burzy.

Uživatelský avatar
Metox007
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 150
Registrován: 11.02.2011 0:25
Bydliště: Brno

10.06.2012 10:34

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

tak totalitu ani policajty bych sem radsi netahal...preci jen jde o soukrome forum, kde si moderatori muzou delat co se jim zachce...uzivatelum se to libit muze nebo nemusi, ale prd s tim nadelaji

osobne mi prijde taky rozumny vyse zmineny navrh s 5%...nikoho by to urazit nemuselo a dava to jasne mantinely
Bradek Džon píše:Navrhuji zanést větu: "Sleva musí být min. 5% avšak nejméně 50Kč"

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

10.06.2012 10:52

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Navrhuji zanést větu: "Sleva musí být min. 5% avšak nejméně 50Kč""
Docílíme tím toho, že u zbraní za 15000,- se donutí slevit minimálně o 750,-Kč a u holsteru za 200,- v klidu o 50,-[/quote]

Tohle mi přijde uplně nejrozumější

Uživatelský avatar
alfonss
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 5573
Registrován: 22.11.2005 20:24
Bydliště: Brno-venkov

10.06.2012 11:04

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

sawyer píše: nechci slevovat po 1000kc protoze dle meho ta zbran cenu ma proto slevuji po mensich castkach.


Kdyby tu cenu měla, tak by byla již prodaná...

Mě osobně při procházení inzerátů vadí, že někteří slevňují zbraň po stovkách, pokud chceš za pistoli 20 000 a slevníš na 19900, tak to nikoho neosloví a je to obyčejný posouvání, který je vůči ostatním inzerentům nefér.

do pravidel bych to nedával, už tak jsou dost složitá. Ono by stačilo kdyby lidé přemýšleli a odpustili si podobný vychcanosti...

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

10.06.2012 15:53

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

nechci slevovat po 1000kc protoze dle meho ta zbran cenu ma proto slevuji po mensich castkach.[/quote]


Tak žádné slevy a nemusíme se tady dohadovat . A stačí si přečisti par příspěvku a viš co si lidé mysli o tvém počínaní v burze .

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

10.06.2012 23:27

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

sawyer píše: nechci slevovat po 1000kc protoze dle meho ta zbran cenu ma proto slevuji po mensich castkach.

Tak neslevuj vůbec přeci... a nedělej z lidí idioty


A to k tomu posouvání inzerátu padesátkovými slevami ještě připočítejme neustálé doplňování nových a nových fotek.. Taky oblíbená činnost některých inzerentů
Jednou zvrchu, jednou z leva, z prava taky... zespoda... jo zapomněli jsme na zásobníček.... jé hele holster jsme objevili v trezoru..... a teď by jsme si mohli dát rozborku..... a detail šroubku nesmím zapomenout......
A ještě tadyten škrábaneček.... né... v makro je to lepší :roll:.... a hezky po týdnu

lidi to jste opravdu takový sobci?

EDIT: Když tu bylo jen pár set lidí, tak pravidla byla v pohodě... ale v současné době je tu taková frekvence, že si troufnu říct, že je zde největší burza/inzerce na zbraňovou tématiku v ČR. Proto si myslím, že je potřeba s pravidly burzy zase kousek pohnout. Zákony se taky mění podle situací v zemí, ve světě a nálady ve společnosti.
Naposledy upravil Bradek Džon dne 11.06.2012 1:12, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
Hungry
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 5206
Registrován: 22.01.2004 20:00
Bydliště: Otrokovice

11.06.2012 0:14

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Já tedy nevím, ale nepřecenujete to posouvání inzerátů? Pokud mne zajímá dotyčný předmět, ale cena je příliš vysoká, napíši mu PM a sdělím, kolik jsem ochoten dát. A budto se dohodnem a nebo ne. Slevy v řádech stokorun mne nechávají chladným.

Uživatelský avatar
Krásnoočko
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 273
Registrován: 29.04.2012 13:11

14.06.2012 19:59

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

pánové,poslední dobou mě začíná prudit tento jev k-municni-bedny-t22346.html -několikrát "SZ" za sebou,člověk nemá pak páru komu to patří.Proč jednoduše tu SZ nenapíše dotyčnému ale ještě jako bonus to napíše do fora? :roll:

Bradek Džon
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 782
Registrován: 05.01.2011 10:11
Bydliště: Karlovarský kraj

15.06.2012 0:40

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

No ty oznámení o SZ to už nemá cenu komentovat. Ono by to chtělo s těmi pravidly burzy asi celkově pohnout jiným směrem. Např TOTO je podle mě také jasné posouvání, ale proti pravidlům to není. Ale nechme to na adminech - nechť o tom rokují, a já věřím že rokují

EDIT: To s těmi SZ beru zpět. To co napsal 4mike níže je logické a neuvědomil jsem si to. Zbytek platí
Naposledy upravil Bradek Džon dne 15.06.2012 15:26, celkově upraveno 1

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

15.06.2012 8:20

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

ona ta oznámená SZ má docela praktickou funkci
a to že pokud někdo něco nabídne, přijde mi to zajímavé a vidím v inzeráto 8x SZ je mi jasné, že jsem 9. v pořadí a nemůžu se rozčilovat , že se na mne nedostalo poněvadž jsem přišel pozdě a mám smolíka
následně pak nebudu osočovat prodávajícího, že se na mne vy....

Uživatelský avatar
ufo
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 4035
Registrován: 05.07.2006 14:16
Bydliště: Brno www.maxrounds.com

15.06.2012 9:37

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

Krasnoocko: co se doptat toho NICKU ktery je vlevo od postu? Uz jsem ti o tom jednou rikal...
BURZA neni o vykecavani se!

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

02.07.2012 12:16

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

sawyer píše:mame snad jasne pravidla a tech se musime drzet ...........

když už se jimi oháníš, přečti si bod 6
a pochopíš proč jsem Ti sloučil a uzamknul všechny 3 inzeráty na 97b
viewtopic.php?f=39&t=21624
následně se považuj napomenutého za duplikaci duplikátu
já si mezitím proběhnu co tu inzeruješ dál a pokud podobných najdu více proběhne zřejmě krmení banány

Markony
u trapný slevy se budeš s vychcánkem vždy handrkovat jestli jde o posouvání
v tomto případě nikoliv
post311332.html#p311332
čili další napomenutí pro sawyer a zdaleka jsem neskončil s výčtem jeho vyje...ávek v burze

edit
další duplikáty duplikátů
p-cz-85-combat-v-satenovem-niklu-t21622.html
p-historicke-pistole-ppk-cz-27-astra-4000-t21882.html
poslední z dnešních inzerátů jsem smazal duplikoval rovnou dva předešlé a to na zásobníky a náhr. díly
to sloučit prostě neumím :?
pokud Vám nejsou linky dostupné, inzeráty jsou zřejmě přístupny jen modům a adminovi
inzerce od natolik neseriozního jedince tu viset v burze nemusí

sawyer BYE BYE

Uživatelský avatar
Krásnoočko
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 273
Registrován: 29.04.2012 13:11

03.07.2012 12:31

Re: Vysvětlení a diskuze k pravidlům (soudní dvůr)

4mike píše:ona ta oznámená SZ má docela praktickou funkci
a to že pokud někdo něco nabídne, přijde mi to zajímavé a vidím v inzeráto 8x SZ je mi jasné, že jsem 9. v pořadí a nemůžu se rozčilovat , že se na mne nedostalo poněvadž jsem přišel pozdě a mám smolíka
následně pak nebudu osočovat prodávajícího, že se na mne vy....


máš pravdu ale,pokud je dotyčný v řadě a má zájem,tak téměř určitě mu prodejce řekne,že se ozvalo několik lidí před ním,proto se mě zdá zbytečné psát pod inzerát "SZ".Toto nevyjadřuje "mám zájem,beru" ale "poslal jsem ti zprávu" aspoň já to tak chápu :wink:

PředchozíDalší

Obsah fóra / Přečti si pravidla!!! / Pravidla diskuzního fóra, navod k registraci, chyby, návrhy, zlepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků