Slapec
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 472
Registrován: 28.05.2009 18:01
Bydliště: Praha

03.03.2011 17:51

Re: Brymová

To je hnus Velebnosti ten bulvární článek... Moje zkušenost s Brymovou je výborná. Občas je personál náladový, ale jsou to jen lidi... Ke mě byli vždycky příjemní. Ale je pravda, že já jsem tam menší nákup než 3k nikdy nedělal. Samozřejmě u mě platí-náš zákazník náš pán, ale kdyby se tam někdo rozhodoval 2 hodiny mezi ČZ 50 za 1500 kč a ČZ 70 1800 kč pak chtěl ješte ukázat ČZ 75 za 5k a nakonec by si koupil jen krabičku diabolek za 50 kč, tak by mě osobně taky ,,vykroutil do vrtule´´... Dělám taky práci s lidma (autobazar), tak vím o čem mluvím.

Uživatelský avatar
MARKONY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1723
Registrován: 08.05.2004 12:55
Bydliště: OSTRAVA

03.03.2011 18:23

Re: Brymová

Já s Brymovou nemám moc dobré zkušenosti, chtěl jsem si tam koupit Rugra 101 v 9 L, cena 10000Kč, zaslali mi fotky, na fotkách vše ok, nafocena jen pravá strana, ptal jsem se na stav, odpověděli mi, že v 100% stavu, vyměnili jsme si pár mailů, dohodli jsme podrobnosti i datum mé návštěvy, jsem si udělal výlet z Ostravy do Prahy, cena jízdenky 780Kč, dojedu a koukal jsem jako blázen, můj vysněný Ruger 101 byl šrot, levá strana prodřená, ústí oklepané, prodavač se tvářil jako že to není nic vážného a na můj vkus byl i celkem arogantní, tak jsem mu ho vrátil a nekoupil, je to cirka jeden a půl roku nazpět, udělal jsem si krásný výlet :twisted: :twisted:

Horatio Caine
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: 23.02.2009 23:57

15.07.2011 23:58

Re: Brymová

No, já taky k Brymový už nepáchnu....a ta negativní zkušenost nebyla jediná. Nic zásadního a dramatického, ale přezírání, arogance a podobně dobré obchodní návyky jsou zde asi standardem.
Jeden můj kamarád, kdysi velký příznivec Brymový, už taky jezdí jinam....

Uživatelský avatar
Mirek
 
Příspěvky: 373
Registrován: 28.04.2006 19:24
Bydliště: Praha

16.07.2011 18:28

Re: Brymová

Tak že by se nám u Brymů zasejc trošičku pokazili? :? No, zrovna se tam příští týden chystám, tak uvidíme...

Uživatelský avatar
cartmann
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 165
Registrován: 20.01.2004 21:14
Bydliště: Liberec

17.07.2011 12:16

Re: Brymová

I ja mam negativni zkusenost s prodejnou.. respektive s prodavacem... arogance neochota....
Po treti jsem reklamoval Baikala... tim ze nejsem prazsky mi bylo nabidnuto mailem ze se muzu dohodnout primo z Kozapem, ze jeden pracovnik bydli ve stejnem meste,ze to ode me prevezme a vrati.. coz je kladna nabidka.
Ale kdyz sem treti reklamaci resil na prodejne, tak prodavac primo... jo to ste si resil z kozapem sam, takze u nas je to poprve..to mate smulu na vraceni penez, to si reste z kozapem..
tak na nej koukam, co tim chce, rict..pak mu v klidu rikam, to ze to mam predat cloveku od kozapu bylo od vas, to sem si sam nevymyslel a v zarucaku jsou radne reklamace oznaceny... a je jedno jestli to davam autorizovanemu servisu nebo prodejci.. tak jeste neco rikal az odesel dozadu..
kolegyne rikala... jde za sefem.. vratil se zklidnenej ze mam pravdu.. ze to tak bylo dohodnuto.. ze to on nevedel... ale nejdriv arogantne vystartoval...
prodejna dobra.. dobre ceny.. personal, ale ruznorody .. naladovy

Tada
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 701
Registrován: 15.09.2010 18:53

04.08.2011 12:25

Re: Brymová

Já tam byl jednou a podruhé už tam taky nepůjdu...

Byl jsem si nakoupit nějaké střelivo (za to jsem tam nechal asi 2tisíce, takže to nebylo tak, že bych tam jen očumoval a neudělal jim kšeft) a chtěl jsem se podívat na Švýcarskou K31 a nějakou Savage .222 Remington. No problém hrozný mi ty zbraně ukázat... Pak se zase kroutili, když jsem se zeptal, jestli si můžu jednou cvaknout na prázdno.

Býval bych si tenkrát odnesl tu Savage i s optikou, ale na dotaz, jakou optiku by mi poradili na střelbu do 100m pro tuhle konkrétní zbraň, tak prodavač jenom mávl rukou směrem k vytríně a odbyl mě slovy "tam máme optiky".

Takže jsem šel domů bez kulovnice a bez optiky...


Reklama

Uživatelský avatar
Mirek
 
Příspěvky: 373
Registrován: 28.04.2006 19:24
Bydliště: Praha

05.08.2011 12:27

Re: Brymová

Opět musím konstatovat, že u Brymů bez problémů. Byl jsem tam se synem. Nejsem prosím jejich příznivec, ani příbuzný... :D , mám to totiž blízko. Koupil jsem tam krabičku nábojů cca za stovku, potom jsem řekl prodavači, že se tam chvilku budeme rozhlížet....řekl s úsměvem, že samozřejmě a bylo. Osobně si fakt nemohu stěžovat.

Uživatelský avatar
rimfireBR
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 177
Registrován: 02.10.2007 20:14
Bydliště: Mnišek pod Brdy

05.08.2011 13:23

Re: Brymová

dneska jsem k nim skáknul, zamluvil SIG 232 9mm Br., koupil 300ks RWS subsonic .22lr a Všecko se super náladou :idea:

PaF
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 30.01.2007 21:54
Bydliště: Brno

05.08.2011 15:58

Re: Brymová

No ten clanek je dost ostry, ale uz jsem tam podobne jednani obsluhy zazil - od prodavace i prodavacky. Musim rict, ze tam jdu jen v krajni nouzi, pokud vec jinde nemaji. Coz je ale docela casto, protoze maji na pulte hodne komisnich zbrani. :cry:

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

05.08.2011 21:50

Re: Brymová

Já to mám poslední dobou 50 na 50 , ale většinou když nemožu zaparkovat tak mají prodavači blbou náladu.Kolega už jim posledně řekl pokud jim tam vadíme náboje jim vrátí , oni navalí parchy a víc nás neuvidí.

KITTbx
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 63
Registrován: 04.06.2011 6:06
Bydliště: Ostrava

06.08.2011 6:56

Re: Brymová

Když jsem byl v červenci v Praze, tak jsem tuto prodejnu navštívil s kolegou Teddisem, myslím, že to byla jediná prodejna, nepočítám podnikovou UB, kde bylo otevřeno v sobotu.
Při našem „očumování“ vystavených zraní nebyl vůbec žádný problém, ale chování jednoho ze dvou prodavačů bylo, přesně v duchu = neprodám no co svět se nezboří.
Nás se netýkalo, nám se věnoval stran nábojů jeho kolega, který byl naopak až příliš vstřícný a neustále se snažil o humorné vložky. Přišlo mi, že ten kolega morous byl z něho dost otrávený.
Nevím co na to Teddis, ale nebýt tam ten ochotný, tak tomu druhému, myslím, že měl tmavší knír nebo vousy, osladím sobotní den stejně jako on zákazníků.
Takže závěrem zkušenost pro Ostraváka, i u nás máme obchod, kde když z vás nepadají tisícovky a nemáte na sobě „cedulku pracháč“, tak se chovají jako, že jste nepotřebný plebs.
Praha má, ale z čeho vybírat, v každém případě ceny mi tam přijdou slušné :-) no proti Ov 100% určitě ;-)

Uživatelský avatar
bouchackadecko
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 100
Registrován: 23.07.2010 19:33
Bydliště: Beroun

07.08.2011 16:55

Re: Brymová

U Brymové mají dobré ceny. Tedy většinou, ale chování spíše horší, někdy příšerný až arogantní. Mam to celkem blízko takže tam občas skočím. Ovšem prodavači a prodavačce (myslím ty dva co jsou tam od začátku) práce s lidmi rozhoně moc nejde. Zase na omluvu prodavače musím říct, že kdyby se ke mně chovala moje žena jako se chová ta jeho k němu, asi by jsem byl taky nevyrovnaný........ :lol:

vrbodol
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 505
Registrován: 11.11.2009 21:36

09.08.2011 20:45

Re: Brymová

No já tam byl co jsou v novym asi dvakrát,třikrát a ta ženská je hrozná.Když jsem chtěl poradit při rozborce tak mě seřvala ad příjdu v pondělí,až tam bude prodavač (byla sobota),že by to byla ta Brymová co jí to patří?Pani by si měl uvědomit že každej nemusí bydlet za rohem.A nákej děda co si tam chtěl koupit vzduchovku a před zaplacenim si chtěl zkusmo střelit na prázdno,protože jak jsem vyslechl to bylá nějaká repas měl taky smolíka,tak jim ji tam nechal.Jinak prodavači mi tam přišli vcelku v pohodě a na mejla tam odpovídaj hned.Takže spokojenost tak 50-50.

Uživatelský avatar
jomekabi
 
Příspěvky: 2011
Registrován: 03.09.2007 19:28
Bydliště: Tábor _______________________ člen sdružení LEX | http://www.gunlex.cz

10.08.2011 0:45

Re: Brymová

Brymova, ktera firmu zalozila, je bohuzel jiz na onom svete. Myslim, ze nyni obchod patri jejimu synovi, ci tak neco. Ovsem oba prodavaci (pan a pani), kteri pravidelne vzbuzuji nelibost zakazniku, tam jsou uz taky nejaky ten patek. Musim dodat, ze ne vzdy jsou nevlidni, jeste na Staromaku jsem s nima mel smisenou zkusenost. Na Smichove jsem byl jenom jednou, z chovani dotycneho prodavace jsem nebyl dvakrat nadseny, ale zas nic tak hrozneho to nebylo. Proste vetsinou nema naladu si s lidma povidat, prodava a tim to konci. :wink:

Uživatelský avatar
Mirek
 
Příspěvky: 373
Registrován: 28.04.2006 19:24
Bydliště: Praha

10.12.2011 9:53

Re: Brymová

Tak mě kapku znechutili u Brymů. :evil: Nedávno jsem tam byl kupovat brokové střelivo. Chtěl jsem přesně SB JUNIOR 16 x 67,5 s průměrem broků 2,5 mm a hmotností brokové náplně 32 gramů. Šlo mi prostě o co největší hmotnost brokové náplně v této ráži s tímto průměrem. Chlap za pultem mi začal vehemetně tvrdit, že to není hmotnost broků, ale prachové náplně. Začal jsem oponovat - u brokové munice je hmotnost prachu k prdu a udává se hmotnost broků. Prodavač dotčeně mlel svou a po chvilkové výměně názorů, kdy jsem se mu snažil slušně vysvětlit, že hmotnost broků u brokové munice je normální a běžný katalogový údaj to stejně nepochopil. :!: Nakonec uraženě a formou "zákazník má pravdu" zamumlal, že "no jasně, máte pravdu". Ale nepochopil! Tohle řekl jenom proto, že se dál nechtěl dohadovat se zákazníkem. Tenhle trouba by mohl jít tak prodávat pohanku. Takže už tam dlouho nepůjdu.

Uživatelský avatar
BARRY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 13.02.2004 19:47
Bydliště: Český Ráj

10.12.2011 11:00

Re: Brymová

Takovou patronu s 32gramy prachu bych mu nechal vystřelit :wink: pokud by se našla broková nábojnice, do které by se to vešlo.

Uživatelský avatar
Smrža
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: 13.12.2011 15:26

21.12.2011 13:12

Re: Brymová

U Brymové jsem byl jen jednou a nejsem si jistý tím, zda-li ještě najde odvahu to někdy zopáknout :) Asi před měsícem jsem zvažoval koupi Glocka a ČZ a protože jsem měl služební cestu přes Prahu, rozhodl jsem se že se tam zastavím. No, byť jsem měl u sebe peníze, nákupní povolení a chuť si zbraně koupit, tak díky nepříjemnému a arogantnímu chování prodavače jsem se na to vykašlal a koupil raději jinde.

Jen podotýkám, že díky té služební cestě se kterou jsem to skloubil jsem měl na sobě oblek a kravatu, že jsem při příchodu slušně pozdravil a každý svůj dotaz jsem začínal slovíčkem "prosím". Takže si nemyslím, že bych působil dojmem jen okukovače nebo socky co tam nenechá ani korunu. No ale tak jako tak, to byl prostě děs - neochota, nepříjemné chování a snad ani nezabučeli.

Jsem ten typ člověka, který - není-li v ceně nějakého zboží rozdíl v řádu tisíců, tak si raději pár stovek připlatí ale koupí to tam kde jsou milí, zdvořilí a při nákupu Vám poradí a doporučí. V takovém případě pak často utratím mnohem víc než jsem původně plánoval :D Ale abych někde nechal 20 tis. a přitom měl ještě pocit jak moc jsem je obtěžoval, tak to mi můžou políbit ...........

Uživatelský avatar
DeadMan
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 963
Registrován: 13.02.2009 7:51
Bydliště: Slezsko

21.12.2011 14:00

Re: Brymová

No taky tak nějak sleduju že většina českých obchodníku (napříč spektrem) nepochopila jak má vlastně ten business dělat a je to i chyba nás je třeba se na ně vys.. a prostě tam nenakupovat však oni by se rychle naučili co a jak a jaká pak socka? chceš prodat tak se chovej hezky ke všem co na tom že zrovna teď nekoupil třeba koupí příště nebo doporučí někomu atd. prostě image musí být.

Nejlepší prozákaznický přístup co jsem kdy zažil měl ZAHAL jako že mi odpověděli do cca 1h od e-mailu co jsem jim poslal a to skoro vždy (jasně taky musí někdy spát) tak to jsem fakt čuměl a dokonce ikdyž v košíku bylo zboží kde bylo uvedeno free shipping + zboží na které se normálně vztahuje poštovné tak mi hned dali kupon na 56 USD jako kompenzaci atd. prostě takový přístup jsem tady ještě neviděl a to jsem už nakupoval snad u všech známých e-shopů co tu jsou (dokonce i pošta z Izraele je rychlejší než tady = zaplaceno 12.12. posláno EMS 14.12. a doručeno do skladu Praha 15.12. a u nás to trvá kolikrát déle než týden než to někdo laskavě pošle pokud už to je náhodou skladem).

Uživatelský avatar
tuareg
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 467
Registrován: 07.03.2009 17:29
Bydliště: EU

21.12.2011 16:58

Re: Brymová

No já před chvílí valil u Brymové oči.Jsem služebně v Praze a jelikož jsem jinde nemohl sehnat brokový náboje do malorážky tak jsem musel k Brymový.
V krámě nikdo kromě dvou prodavačů a prodavačky.Na můj pozdrav odpověděli všichni tři a po prodeji dvou krabek nábojů se pěkně rozloučili. Že by už působily vánoce nebo tam došlo k nějaké změně?
Ale dnes je musím ohodnotit za 1. :mrgreen:

Rimmer132
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 518
Registrován: 14.11.2007 20:21
Bydliště: Praha

21.12.2011 18:54

Re: Brymová

Chodím tam pravidelně pro náboje, mám to dobře dostupné a mají otevřeno v sobotu a v mých rážích v centru typicky nejlepší cenu a pocit mám takový smíšený. Většinou jsou ochotní, poslouží, bez keců podají zbraň z vitríny, i poradí, na poslední vyloženě negativní zážitek si už ani nepamatuji. Kupoval jsem tam i zbraň, vše bylo v pohodě, i když jsem ji měl zarezervovanou mnohem déle, než jsme se domluvili. Na druhou stranu mám pokaždé takový divný pocit, že by radši byli, kdybych tam vůbec nevlezl. No a ženská je hrozná, nikdy nic neví a branži nerozumí :evil:

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků