cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

01.11.2008 23:00

Ja nevim - ja si nemuzu stezovat... Kdyz kupuju zbran, poprejou spoustu desitek, kdyz naboje, podekujou - problem jiz dlouho nemam.
Je fakt, ze jeste tak pred 3 rokama, nez jsem tam koupil asi 3 zbrane ve 3 mesicich mi taky prislo, ze nejem plne vitan - ale kdyz jsem pak sledoval ty davy turistu - nedivil jsem se. V novy prodejne jsem byl 1x, prodejce ochotnej ku me i ku nekomu, koho vubec neznal a kdo prisel po me...

satanss
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 32
Registrován: 05.11.2008 19:27
Bydliště: střední čechy

09.11.2008 11:58

Je to tam fakt pěkně udělané a i obsluha bez problémů a to jsem je tam potrénoval :D

Vlado
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 65
Registrován: 20.03.2007 20:39

09.11.2008 21:28

Na Staromestke som to mal nejakych 600-700 km, takze ma to stahovanie nechava chladnym :-)

shootr
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 13
Registrován: 11.01.2009 15:12

23.04.2009 0:27

Zbraně Brymová

Nevím, jaké zkušenosti máte s tímto obchodem vy, ale osobně mám ten pocit, že pokud tam nešustíte tisícovkama, tak si vás nikdo ani nevšimne a ba co víc, maj vás za největšího lůzra, který je právě přišel obtěžovat. Protože jsem z Prahy a tento obchod je celkem dobře zásoben a ceny jsou přiměřené (jak v čem), tak v průběhu let jsem ho navštívil vícekrát, bohužel jsem však vždy odcházel se stejnými pocity a dojmy. Naposledy jsem tam kupoval G-19 a dokud jsem nepoložil peníze na stůl, bylo se mnou zacházeno tak, jak s tou největší sockou co tam kdy byla. Můžete tak klidně vejrat půl dne do vitrín, ale nikdo z nich se vás ani nezeptá zda něco chcete a pokud si o to řeknete sami, pak máte pocit, že jste právě prodavači přerušili a naprosto zkazili jeho pohodový den (zkušenost i mých kolegů)
Je jen chyba a velká škoda, že takových, dobře zásobených obchodů tu není více, protože s takovým přístupem by tu tenhle obchod nemohl tak dlouho fungovat.

Smrt aroganci a jejím přisluhovačům :twisted:

s i g
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 593
Registrován: 03.12.2007 22:28
Bydliště: Praha

23.04.2009 19:20

Mě přijdou v pohodě.
Nikdy jsem tam nekoupil žádnou zbraň (náboje, terče,
zálepky,atd ... to ano).
Mockrát jsem tam byl na kukandu,
mockrát jsem si nechal něco vyndat z vitrín, prohlédl,
požádal o sušilku, vyzkoušel např. spoušť, poděkoval....

Chovali se ke mě vždy velmi slušně a přátelsky.

Combat
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 64
Registrován: 29.03.2009 19:43
Bydliště: Praha

23.04.2009 20:40

Tak to si mel velkou kliku. U me je to jak kdy. Asi podle toho jak se vyspi. Kdyz jsem shanel pouzdro na Shadowa na levou stranu, tak mi rekli at se naucim strilet pravou. Takze jsem si napsal do Dasty a poslali mi ho na prodejnu do Opletalky. At si ho vyzkousim a pokud bude vyhovovat koupim.
Jen ten novej mladej je v poho.


Reklama

Uživatelský avatar
MarK
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3843
Registrován: 20.10.2005 20:14
Bydliště: Wien8, Praha8 ________________________ »»» zbranekvalitne.cz «««

23.04.2009 21:43

Tedy na málokterý obchod slýchám tak rozporuplné reakce...
Já tak kupoval dvě zbraně a pokaždé opačný extrém - u glocka extra milý, u kosy extra nepříjemní. A myslím že to byl ten samý týpek...

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

23.04.2009 21:54

Vzhledem k tomu,že jsem s nimi docela kámoš, tak se zdržuji hodnocení, ale když tam budete chtít zajít, můžu tam zaskočit s vámi...

Uživatelský avatar
Flash
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 630
Registrován: 03.03.2007 13:14
Bydliště: Hradec Králové / Praha

23.04.2009 21:56

Já mám podobnou zkušenost jako CMK. Dokud jsem jim tam nenechal baťoh peněz, tak přístup nic moc. Stručně byli celkem nepříjemní. Pak jsem tam utratil ten ranec a najednou pohoda. Přijdu, už si pamatují usmějí se popovídáme a panuje taková všeobecná pohoda.
Ovšem ten jejich "mladej" to je teda nášleh. Krmič první třídy...

Uživatelský avatar
Kuku
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 358
Registrován: 05.06.2007 16:23
Bydliště: Středočech

24.04.2009 6:35

Nechodíte do jiné prodejny se stejným názvem?
Já tam byl a jsem vždy plně spokojen, fajn přístup a sem tam si i zavtipkuju s personálem. Jo dřív když byli na Staromáku tak tam člověk musel dlouho čekat, nával turistů nedával prostor pro jednání.

Uživatelský avatar
Willy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 187
Registrován: 26.03.2006 1:06

24.04.2009 7:53

Taky nemám nějaké zvlášť zásadní negativy. Jediné co mne za poslední dobu naštvalo bylo chování při stěhování, kdy už dávno měli mít otevřeno a i to tak bylo napsáno na webu, ale když jsem tam přišel tak snad ještě neměli ani vymalováno. Na otázku kdy to vidí na otevření na mne sama paní vedoucí vyštěkla že neví a téměř mne vyhodila na dlažbu. Chápu že při tom stěhování kdy věci neklaply jak měli byly nervy na pochodu a sama toho měla plný zuby, ale stále jsem zákazník, který tam nosí peníze a to si možná občas až tak moc neuvědomují. Ale byl to vážně jen tento exces jinak vždy jindy docela v pohodě a když byl klid dalo se i pokecat.

SINCITYMAN
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1888
Registrován: 18.03.2005 15:39

24.04.2009 8:14

Ta paní není vedoucí, vedoucím je p.René Brym.

Uživatelský avatar
MiRaS
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1269
Registrován: 22.04.2008 22:34
Bydliště: Vysočina

24.04.2009 13:58

Re: Brymová

Já teda také žádná velká negativa napsat nemohu, alespoň na starou prodejnu ne (v nové jsem ještě nebyl). Přístup byl vždy trošku odměřený, ale vždy tam bylo spousta lidí a čumilů, tak se není čemu divit, že nebyl čas pouze na mě.

Uživatelský avatar
ferda68
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 04.02.2009 12:37

25.04.2009 9:55

Re: Brymová

Tak klucí nedalo mi to a včera jsem si tam byl pro nějaký to hračky. Byl ten ten váš oblíbený kolega s brýlemi. Musím říct, že u mě bez problémů a to jsem docela prudil s otázkama. U mě tady dobrá.

Uživatelský avatar
Willy
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 187
Registrován: 26.03.2006 1:06

25.04.2009 11:17

Re: Brymová

sincity: OK budu si to pamatovat :wink: . Ono občas není důležitý kdo je skutečný vedoucí, ale kdo se tak chová :lol: .

Uživatelský avatar
Sokolda
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 72
Registrován: 08.02.2009 10:49
Bydliště: Příbram / Stř.Čechy

25.04.2009 13:17

Re: Brymová

Tak dnes jsem tam byl pro 1000ks 22LR, 50 Sub.9MM a ledvinu na léto a byla tam paní.
Na první pohled jsem si říkal a bude zle....ale opak byl pravdou, vyndala asi 8 ledvinek a přitom nadávala na "kluky" jakej v tom mají bordel a nic není odepsanýho( mělo jich být víc a jiné barvy)
ochotně půjčila i 75 z vytríny na zkoušku, takže vše OK.
Doufám že příště narazím zase na ní a ne na ty "rádobyprodavače".
A nebo je další varianta: čtou tady a mění postupy :mrgreen:

Uživatelský avatar
Black_Onyx
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 401
Registrován: 16.10.2006 15:47
Bydliště: Praha

25.04.2009 13:31

Re: Brymová

Čtou to tady stopro ;-) - "Kolukal jste na tu mapku na stránkách? Zdá se vám srozumitelná? Na internetu jsem četl, že se v ní špatně orientuje, tak jsem jí nechal předělat."

Jinak jsem se jen jednou setkal s horším přístupem a to bylo ještě na Staromáku, když tam bylo narváno Italama nebo co to bylo zač, takže se ani nedivím. V nové prodejně jsem zatím nebyl.

Uživatelský avatar
Iha
 
Příspěvky: 1466
Registrován: 24.09.2006 23:58
Bydliště: Prerov

25.04.2009 14:12

Re: Brymová

V novem jsem take jeste nebyl, ale setkal jsem se s obema pristupy. Opravdu zalezi jaky maji den. Ale kolikrat staci par slov s usmevem a jsou v pohode.

Uživatelský avatar
BARRY
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 2049
Registrován: 13.02.2004 19:47
Bydliště: Český Ráj

26.04.2009 9:34

Re: Brymová

Já je navštívil několikrát na Staromáku. Pokud byla prodejna narvaná různobarevnými a nečesky mluvícími čumily, tak jsem se ani nepokoušel na něco se dotazovat. Být prodavačem v takové prodejně, tak okamžitě vypínám komunikaci a snahu o ni v jiném, než českém jazyce. Nakupoval jsem tam revolver u nějaké paní a to byla prodejna poloprázdná, tak byl čas na očumování a prohlídku zbraně. Přístup normální, bez nějakých excesů. Nyní na novém působišti se mi líbí velikost prodejny, kde lze vše pohodlně očumovat. Prodavači, z nichž jeden tvrdil, že ani prodavač není, ochotně předvedl munici, kterou musel přinést zezadu, ochotně vylovil qér ze skleníku a nechal otlapkat. Dohledávka a předváděčka drobností na zbraně proběhla k naprosté spokojenosti. Kolegovi odsud ochotně vyměnili pažbu na brokádě, vyměnili futrál, no prostě spokojenost. A to byla sobota. Jen by tam neměl obsluhovat jediný prodavač za pultem. Když už totiž stojí další tři zákaznici za mnou, mají s sebou manželky z nichž nejedna manželova koníčka trpí, tak už si připadám, že zdržuju a zapomenu na další, co jsem ještě chtěl nakoupit.

leos
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 70
Registrován: 06.04.2009 20:11

26.04.2009 16:06

Re: Brymová

ja je muzu jenom chvalit.Narozdil tomu desu co je na Husitske.

PředchozíDalší

Obsah fóra / Střelectví / Soutěže a akce, Kluby a střelnice, Prodejny a Puškaři

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník