kibi
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 295
Registrován: 15.05.2011 18:08
Bydliště: Praha

11.01.2015 19:54

Re: "Střelecké" hodinky.

Z oblaků až na dno s Fortis B42 Flieger Chronograph Stratoliner – recenze

Měl jsem teď možnost se seznámit s dalšími hodinkami značky Fortis. A bylo to příjemné setkání. Kódové označení hodinek “Stratoliner” má připomenout první letadlo s přetlakovou kabinou pro cestující – Boeing 307 Stratoliner. Ano, tyto hodinky své letecké kořeny nijak nezapírají. Hodinky Forts B42 Flieger Chronograph byly vytvořeny s cílem přinést svému majiteli funkční odolný chronograf. Ale nejen to, tyto hodinky se ani nebojí vody. Ne mne udělaly dojem univerzálního tool nástroje – a to nejen pro piloty.

http://info.photowatches.eu/2015/01/z-o ... r-recenze/

Obrázek

kibi
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 295
Registrován: 15.05.2011 18:08
Bydliště: Praha

20.01.2015 12:56

Re: "Střelecké" hodinky.

MeisterSinger Singulator (SIM103) – recenze

Hodinky se značkou MeisterSinger pro vás možná nebudou tak úplně neznámé. Pro tuto značku jsou typické “jednoručky” – tedy hodinky, kde vám pro orientaci v čase musí stačit jen jedna ručka. U modelu Singulator se návrháři značky vydali trochu jinou cestou, provedení vlastně je typu “regulátor”, jen ručky tu jsou trochu jinak, než bývá zvykem. Největší není minutová, ale o tom až za chvilku. Ano, zobrazení času je netradiční, ale pokud jste zvyklí na jednoručky MeisterSinger, budete se orientovat okamžitě.

http://info.photowatches.eu/2015/01/mei ... 3-recenze/

Obrázek

kibi
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 295
Registrován: 15.05.2011 18:08
Bydliště: Praha

03.02.2015 10:18

Re: "Střelecké" hodinky.

Decentní sportovní chronograf – Junghans Meister Chronoscope – recenze

Stalo se to každému. Chodíte mnohokrát kolem nějakého domu, sochy, památníku, či jen prostého místa, díváte se kolem sebe a vlastně nevíte, na co doopravdy koukáte. Právě se mi stalo to samé. Kolikrát jsem v Ulmu kolem toho “šutru” šla, děti se kolem něj honily a mě ani nenapadlo, že se dívám na dílo Maxe Billa. Švýcarský architekt, sochař, grafik, malíř, jeden ze stěžejních žáků školy Bauhaus v Dessau, ale především od konce 50. let dvorní designer hodinek renomované německé firmy Junghans. Ať volím variantu s bílým číselníkem, která tu již byla zveřejněna nebo antracitovou, o kterou půjde dnes, tyto hodinky jsou právě to, co čekáme od odkazu funkcionalismu. Jednoduchost a čisté linie nejsou jen fráze a klišé rádoby znalců, je to prostě styl, s nímž počítáme, vyhledáváme ho a máme ho rádi.

http://info.photowatches.eu/2015/02/dec ... e-recenze/

Obrázek

Uživatelský avatar
albert
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 455
Registrován: 11.05.2009 17:34
Bydliště: MB

11.02.2015 14:29

Re: "Střelecké" hodinky.

https://www.youtube.com/watch?v=x9FzUmJ ... ata_player attachment=0]Leatherman.jpeg[/attachment]

Zajímavý výrobek firmy Leatherman
Přílohy
Leatherman.jpeg

Uživatelský avatar
tholis
Občasný návštěvník
Občasný návštěvník
 
Příspěvky: 56
Registrován: 28.05.2008 10:39
Bydliště: Teplice

12.03.2017 11:16

Re: "Střelecké" hodinky.

Ahoj chlapi:

vse jsem tu prolezl ale presto se zeptam

Shanim hodinky do 30tis:

- safirove sklicko
- automaty
- pruhledne synko
- swiss made (eta)
- pilot design ale zadna extravagance
- kozeny remen
- pro zapesti 18cm

Ch i to k tricatinam pro radost at mam vzpominku (prispela cela rodina). Zatim jsem zaujat Steinhart nav b chrono 47

Uživatelský avatar
Peggy
Sponzor serveru
Sponzor serveru
 
Příspěvky: 897
Registrován: 12.12.2006 12:22
Bydliště: Pardubice

12.03.2017 13:08

Re: "Střelecké" hodinky.

Štajny nejsou určitě špatná volba, ale rozhodně bych o nich nemluvil jako o "střeleckých" hodinkách, když už jsme v tomto tématu. Automaty rázy nemají moc rády.

Proto je většina hodinek pro střelce s quartz strojky, nebo plný digitál (G-Shock, 5.11 ...).

Ale abych nezemřel nepochopen, na automaty trpím ;-)


Reklama

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / OFF TOPIC - MIMO TÉMA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků