Uživatelský avatar
PiDiBi
 
Příspěvky: 1959
Registrován: 20.01.2004 11:30
Bydliště: Snoqualmie

19.06.2006 8:41

za nedovoleny ozbrojovani je tusim max jeden rok ;)

Uživatelský avatar
Ivoshek
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 453
Registrován: 13.04.2004 14:24
Bydliště: Brno

19.06.2006 10:50

Určitě si nechtěně poladil úhel ozubu na kohoutu. Ale pokud nikoho při svých odborných přednáškách a praktických ukázkách neohrožoval, tak to mohlo být docela příjemné zpestření. :-)

PDB: Nejjistější je rozebrat zbraň, aby všichni jasně viděli, že nehodláš páchat sebeusmrcení.

Uživatelský avatar
solory
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 311
Registrován: 14.07.2005 13:02
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem

25.06.2006 20:47

s tím vytaženým úderníkem to chápu, taky můj norník, koupený na inzerát)po několika výstřelech (nepravidelně) nechával úderník vpředu, vzadu bloklý posunutou deskou, ale naštěstí tím pádem nešel závěr vpřed, tudíž nedpálil. Pokud by dorazil na nábojnici, nestačil bych se divit až do záchytu závěru....
Poprvé jsem netušil, čím to, až po druhé jsem si toho, po důkladné prohlídce, všiml. Nechal opravit...
Ale pokud to fěšák "ladil", patří mu pracky urazit, nebo vykastrovat, aby se nemohl množit.

lukas
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 287
Registrován: 09.02.2006 9:51
Bydliště: Jihlava

25.06.2006 20:57

Add. borec s norníkem, příště až tam přijde tak pěkně ometačky, kontroly průkaz zbraně s pistolí, zbroják, občanku zda-li souhlasí totožnost a ZP není falešnej a pár výstražných slov, že si nepřejou rychlou střelbu a on se sklidní, pokud ne tak jasně říct, nejste vítán pane, pa pa...

Uživatelský avatar
Finson
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 554
Registrován: 23.12.2005 8:53
Bydliště: Praha 2

26.06.2006 7:44

Tak si říkám, že jsem ještě nepsal o svém zážitku ze zimy. Byli jsme na otevřené střelnici a jeden borec tam vytáhl pětipalcový Rossi .357 Magnum, chvilku si střílel a pak zahlásil, že kdo chce, si může bouchnout "z pořádné ráže". Jako poslední jsem si šel pár ran vypálit i já, když mu pořád přebývaly náboje, ale ouha, jeden náboj byl selhač. Zůstal jsem podle všech doporučení 10 vteřin mířit na terč, jenže asi po 5 vteřinách ten borec říká: "Dyť už máš vystřílenej válec!" Já na to, že nemám, že je jeden neodpálenej v hlavni. Borec chmátl po Rossim, otočil si ho proti oku, mžourá do hlavně a říká: "No jo, fakt tam je." A se slovy "tak ho zkus ještě jednou" mi ho zase podal. V té chvíli jsem si všiml, že za námi stojí správce střelnice. Vrátil jsem si náboj před kohoutek, namířil na terč, zmáčkl spoušť, a prásk! Do devítky. Správce si vzal pana pistolníka na chvilku bokem a od té doby jsem ho tam neviděl.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

26.06.2006 9:23

asi si mezitím stihnul provětrat hlavu na jiný střelnici :D


Reklama

Uživatelský avatar
Truman Head
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 06.06.2006 15:48
Bydliště: OSTRAVA

26.06.2006 15:20

PiDiBi píše:za nedovoleny ozbrojovani je tusim max jeden rok ;)


za takove bezne P-08 atd. jo :-)kdyz nemas pruser pred tim,tak jen podminka,ale za sapik nebo "voj.pušku s optikou"muzes dostat
terorismus,pokud je vas vic tak "organizovana skupina" a tam jsou palky 5-8 let natvrdo,zazil jsem to ,zatim se to vzdy vysvetlilo ze sberatel a ze ma mosina a enfilda s origoš optikou bez papiru...i ten sapik se da,ale mas 10let utrum a ve vysetrovacce stravis 4-8mesicu,takze zadna slast.neberu extremy ze mas albansky pas a na kazdem boku skorpika.
T.H.

skautik
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 29.04.2005 11:14

27.06.2006 15:04

Truman Head píše:.....ale za sapik nebo "voj.pušku s optikou"muzes dostat terorismus.....
T.H.


co je to vojenska puska s optikou? chtel jsi rict se zbrani kategorie A :)

mosin atd. maji bezne cip pokud se nepletu

Uživatelský avatar
Truman Head
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 296
Registrován: 06.06.2006 15:48
Bydliště: OSTRAVA

27.06.2006 16:47

bavime se o zbranich "bez" takze i bez CIP značky :-),ano takže zbraň kategorie A , ale je rozdil sapík nebo opakovačka.

Předchozí

Obsah fóra / Střelectví / OFF TOPIC - MIMO TÉMA

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků