Uživatelský avatar
Farock
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 27
Registrován: 30.10.2014 20:10
Bydliště: Vražkov

17.09.2015 17:39

Analýza spokojenosti zákazníků České zbrojovky

Váš názor je pro nás důležitý. Prosíme o vyplnění krátkého dotazníku spokojenosti s produkty CZ.


https://docs.google.com/forms/d/1wh3b9nrF0cCo9HL0VJ6a7NfMPxmcxfFhmuDRZN3IIaE/viewform

mihlit
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 326
Registrován: 21.01.2015 19:38
Bydliště: Brno / HK

17.09.2015 18:42

Re: Analýza spokojenosti zákazníků České zbrojovky

Pokud jsi autorem dotazníku, tak tam chybí podstatná věc.
Zbraně mám pistoli na nošení nebo i nějaké dlouhé "co kdyby". V obou případech je pro mě nejdůležitějším kritériem spolehlivost. A to tam chybí.

Druhým nejdůležitějším parametrem je kvalita zpracování, protože kdyby to vypadalo, že to někdo dorovnával rašplí a byly tam všude velké otřepy, tak bych takovou zbraň nikdy nekoupil.

Až třetím parametrem je třeba hmotnost, což je první věc, co lze zvolit.

EDIT:
Ještě bych oddělil dostupnost střeliva a příslušenství. Zbraně ničím neověšuji, takže -2, ale kdo by chtěl zbraň, pro kterou není dostupné střelivo.
Naposledy upravil mihlit dne 17.09.2015 19:19, celkově upraveno 1

Denny144
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 141
Registrován: 06.01.2011 14:17

17.09.2015 19:04

Re: Analýza spokojenosti zákazníků České zbrojovky

Další co mi tam chybí je, pro koho to vlastně děláme. Jestli je to akce CZUB, pro osobní potřeby, pro potřeby dealera apod.

"Váš názor je pro nás důležitý" mi totiž (bez urážky) pod CZUB moc neštymuje :roll:

DPMS
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 1010
Registrován: 16.02.2014 14:40

17.09.2015 20:13

Re: Analýza spokojenosti zákazníků České zbrojovky

Souhlasím s tebou Denny144. Tohle na mě dělá dojem jako nějaká oficiální PR akce CZUB.

Proto by bylo dobré, aby to bylo také tak označeno. :D

Pokud chtějí v CZUB vědět, co je dobře, resp. co je špatně (a že je toho opravdu hodně), postačilo by si řádně a pravidelně číst zdejší příspěvky. :mrgreen:

Na změnu k lepšímu ale nevěřím, protože to do nich mnozí hustí celá desetiletí, a pokrok vskutku nepatrný... :evil: To už by se snad i pes naučil mluvit... :mrgreen:

hajnrich
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 609
Registrován: 06.11.2007 19:20
Bydliště: Ústecký kraj

17.09.2015 20:54

Re: Analýza spokojenosti zákazníků České zbrojovky

Taky by to chtělo minimálně uvádět správné názvy firem. Znáte snad někdo Berretu? To už ve zbrojovce (pokud stopa vede sem) ani neumí poskládat pár písmenek ve správném pořadí? Některé otázky by zasloužily i více odpovědí najednou, pokud bych měl odpovědět opravdu seriozně.
To jsou ale jen drobnosti. Daleko víc mne prudí, že kdosi anonymní se domáhá mého volného času a mých zkušeností a ani se neobtěžuje představit se (dotazník je pro "nás" důležitý - kdo je to "nás"?) a sdělit váženému obecenstvu, komu a k čemu ten dotazník vlastně slouží.
Nějak jsem se naštval. Stárnu... :(

Uživatelský avatar
jpp
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2136
Registrován: 12.01.2012 0:57
Bydliště: Tam kde zítra již znamená včera...

17.09.2015 21:59

Re: Analýza spokojenosti zákazníků České zbrojovky

Je tu analýzy spokojenosti tak na 200x A4, stačí vytisknout a počíst si...
http://www.strelectvi.cz/forum/pokec-na-tema-zkusenosti-s-czub-a-jejich-produkci-t7383.html


Reklama

Obsah fóra / Krátké zbraně / CZUB+CZ Strakonice+ZVI+Alfaproj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků