Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

05.01.2013 11:32

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Sice se říká že "nevstoupíš dvakrát...atd" ale rozšíříš na LOSu revolver gang?

koutlosh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 02.10.2009 21:34

05.01.2013 12:08

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Musím říct, že jen co vyřeším problém s uvolněnou mouchou a s tuhou DA a trochu naženu nějaký skill, i já bych to rád zkusil..

cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

05.01.2013 23:19

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Ja v rece RE jeste poradne nebyl :-)
Uz jsem vyhral MPi, MRe, byl asi 3xtreti v Pi (vsechno Pohar), ale v RE nikdy nic... Tak ze bych to letos jeste odstrilel ?

Ale zpet k Alfe...
U Rugera, Smithe i Tauruse se mi docela brzo povedlo nacvicit to, ze jsem pres DAcko trochu rychleji namackl, valec mi dojel az do uzamceni a ja uz jen pomalu dotahoval konec az to vystrelilo. Idealni treba u EPP, kde je prvni rana na DA u revolver povinna.
U Alfy se mi toto nedari :-( Bud nedotahnu a valec zustane neuzamceny a taham to i s nim, nebo naopak rovnou promacknu :-(
Na druhou stranu nuntno Alfe priznat 1 vec - nevidel jsem revolver, ktery by uzamykal valec s tak velkym predstihem pred domacknutim, jako prave Alfa.

Uživatelský avatar
emde
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 338
Registrován: 21.01.2004 8:56
Bydliště: Praha

11.01.2013 15:30

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Nevíte jak je to s revolverem Alfa ParaBuldog ? Na internetových stránkách Alfy se o něm sice píše, ale v nabídce internetového obchodu o něm není ani zmínka. Tam je pouze třípalec.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

11.01.2013 15:43

Re: Revolver na pistolovou munici

PaF píše:Dvoupalec bude speci zakazka mimo vyrobni program.

a tím to pravděpodobně skončilo, tedy pokud se nenajde dostatečný počet zájemců o další limited edition

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

11.01.2013 16:01

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Sry za OT ale jak je mi Alfa sympatická atd. tak tohle je přístup jak "pojď na mě z boku" :roll:


Reklama

PaF
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 30.01.2007 21:54
Bydliště: Brno

12.01.2013 18:51

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

No, neni to nic divneho. Alfa ma uz tak velice siroky sortiment. A pokud nechces strilet MRe v LOS, je tripalec, ktery standardne byva k mani, lepsi volbou. Navic ted po zavedeni 5 ran v MRe zajem jeste klesne...
Jedinou vyhodou 2,5" modelu zbyde to, ze se s nim da strilet MRe i Re, coz pri malem poctu valecniku (od valec :lol: ) byva vyhodou.

cmk
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 2695
Registrován: 28.06.2006 21:07

12.02.2013 0:13

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

2.5" Alfa je porad jedna z nejlepsich zbrani do MRe (ne-li nejlepsi)
Hold jen musi clovek pocitat, nic vic...
Kazdopadne chapu Alfu - Para Bulldog neni masivne kupovana vec - tak proc ho vyrabet na sklad...

koutlosh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 02.10.2009 21:34

05.03.2013 21:49

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/22 ... aven-2-25/

Kdo se sháněl? Nový není nutnost, ne?

PaF
 
Příspěvky: 1519
Registrován: 30.01.2007 21:54
Bydliště: Brno

06.03.2013 21:45

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

cmk píše:2.5" Alfa je porad jedna z nejlepsich zbrani do MRe (ne-li nejlepsi)
Hold jen musi clovek pocitat, nic vic...
Kazdopadne chapu Alfu - Para Bulldog neni masivne kupovana vec - tak proc ho vyrabet na sklad...


Jasne, ale revolverar musi pocitat furt, protoze na promackavani prazdneho valce neni cas.
Problem muze byt v tom, ze se stejnou zbrani mas pocitat do 5, kdyz strilis v MRe a do 6, kdyz se nesejde :D ALe to je v poradku, ten vetsi 6 ranak ma vetsinou lepsi miridla, je tezsi apod., coz ho zvyhodnuje. Takze je to "na srovnani" akorat.

holeys
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2012 14:23

15.08.2013 8:57

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Mám nový revolver Alfa Steel 3861. V návodu je docela srozumitelně napsáno, jak regulovat mířidla, otočit šroubkem ve směru hodinových ručiček či proti nim. Bohužel u excentrickéího šroubku, kterým se reguluje odpor spouště, je napsáno, že pro snížení síly spouště se má otáčet v tom směru, ve kterém se rameno pružiny spouště natáčí dolů. Přiznám se, že jsem absolutní technický antitalent, takže mi nějaké rameno pružiny nic moc neříká, a při otáčení šroubku na tu či onu stranu nepoznám ani podle odporu spouště, kdy je snížený, a kdy zvýšený a měřidlo odporu spouště má kamarád, který je nyní nedosupný. Prosím tedy o radu - pro snížení odporu spouště mám otáčet excentickým šroubkem ve směru nebo proti směru hodinových ručiček?

Uživatelský avatar
vlasten
Pravidelný návštěvník
Pravidelný návštěvník
 
Příspěvky: 117
Registrován: 27.11.2009 11:18
Bydliště: Praha a široké okolí

15.08.2013 14:57

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

No ono tim sroubkem moc nepostelujes. Chtelo by to tam dat slabsi pruzinu, ktera se ale nedela. :(

Ale jelikoz to je excentricky sroubek, tak bych cekal, ze pul otacky odpor pridava a pul ubira. Ale musel bych to doma prvne rozebrat a podivat se. :wink:

Uživatelský avatar
sided
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 1832
Registrován: 12.05.2008 17:38
Bydliště: okolo komína

15.08.2013 15:05

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Jenom technická, jestli nepoznáš změnu tak není důvod v tom vrtat :wink:

Uživatelský avatar
glock1719
 
Příspěvky: 8116
Registrován: 10.04.2006 14:12
Bydliště: Uherské Hradistě

15.08.2013 15:32

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Pružina se dělá ja ji tam mám.
Ale mám jeden s tech 2,5 palců.

Uživatelský avatar
Oggy
Častý návštěvník
Častý návštěvník
 
Příspěvky: 735
Registrován: 19.02.2008 17:56
Bydliště: Žatecko - okr. Louny

22.08.2013 23:43

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

vlasten píše:
Ale jelikoz to je excentricky sroubek, tak bych cekal, ze pul otacky odpor pridava a pul ubira. Ale musel bych to doma prvne rozebrat a podivat se. :wink:


Přesně tak, půl otáčky odpor přidává a půl ubírá. Níže dávám fotku spoušťáku s max. odporem na spoušti. Na tu druhou fotku jsem dokreslil červeně šroubek a modře pružinu při nastaveném nižším odporu.
Přílohy
P1030734 – kopie.JPG
nákres.JPG

koutlosh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 02.10.2009 21:34

30.09.2013 15:19

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Zdravíčko, měl bych na zdejší osazenstvo dotaz.. jeden kolega střelec bude objednávat nějaký péra z Wolff Gunsprings pro svůj Taurus, rád bych toho využil a při sdílených nákladech na poštovné pořídil něco do své Alfy Para 9241 a i když vím, že "pružina není žádná věda, ale stočený drát", rád bych svou zbraň ušetřil zkušenosti s pochybnými zásahy kutila a objednal hotové řešení na základě doporučení někoho kdo ví, o čem je řeč. Na stránkách nijak překvapivě značka Alfa chybí, ale protože bych téměř dal ruku do ohně za to, že se tady někdo zmiňoval, že pro Alfu sháněl péra tamtéž, určitě bude nějaká shoda či podobnost toto umožňující. Byl by někdo tak laskav a poradil po kterém konkrétním produktu mám koukat, které pružiny vlastně vyměnit, abych docílil lehčí spouště při spolehlivém odpalu? Nákup i aplikaci samozřejmě vnímám jako projev vlastní vůle se všemi riziky, nebudu žádného "rádce" ani v duchu vinit z nějakého důvodu k nespokojenosti, který by mi podobným zásahem mohl vzniknout, i tak to bude alespoň zkušenost, od které se lze odpíchnout, než nějaké moje vlastní laické hokus pokusy.
Děkuji.

koutlosh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 02.10.2009 21:34

30.09.2013 15:54

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Prošel jsem si tohle vlákno ještě jednou a s tou rukou v ohni už si nejsem tak jist, pokud to však je možné, i tak bych radu uvítal. Do prodejny jsem volal a tam k se k tomu moc nechcou znát, že se čeká na nový spoušťák a ty pružiny byly neoficiální záležitost, chápu, že řešit reklamace na něco co nemůžou garantovat je hloupé a smlouvat v tomto duchu jsem nechtěl.
Zároveň jsem volal i panu Ševčíkovi, v jiné záležitosti a sice, že světlovodné mouchy pro nové typy ukotvení dosud nejsou ve výrobě, čeká se na to, ale bude to spíše záležitost pro trpělivější. Takže pokud to někoho taky zajímalo, tak tak :(
Jestli má někdo tip na puškaře v okolí Prahy, kdo by dokázal za rozumnou cenu pořešit jak mušku tak pružiny, byl bych vděčný + lehké naznačení jak daleko onu rozumnou cenu lze očekávat od pro mne v tuto chvíli nedostupného řešení -> vezmu mušku za bratru necelé pětikilo a namontuju, s pérama tak samo.

Uživatelský avatar
4mike
saigaholic
 
Příspěvky: 7065
Registrován: 28.11.2005 15:49
Bydliště: Brno

01.10.2013 9:27

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

asi by tam sedlo bicí péro z Taura 82 či 83 :roll:
na Tvým místě bych se na to vykašlal a počkal si až bude v prodeji kit novýho spoušťáku
tam by měla být bicí kompatibilní se SW pro J rám (čili tovární nebo tuningový Wolfy)
měkčí vratnou snad dodá přímo Alfa, vratná pro nový spoušťák tolik kg nepotřebuje

koutlosh
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 31
Registrován: 02.10.2009 21:34

01.10.2013 13:42

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

THX, nebudu to teda lámat přes koleno, vyklidním, potrénuju prst a počkám, kdy se nám objeví Evo 2 :wink:

petrholo
Nový uživatel
Nový uživatel
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25.12.2012 21:27

29.11.2013 0:52

Re: Alfa Steel Sport / Alfa PARA

Ahoj střelci! Zaujal mě parabuldog a celkově revolvery na 9mm luger v klipech. Potřebuji poradit. Jelikož jsem levák, tak by mě zájímalo jestli tu nějaký levák s parabuldokem nemá zkušenosti. Parabuldog má vyklápění do leva a já si nedokážu představit jak s tim rychle přebíjet. Nebo jestli existuje něco jiného s vyklápěním válce do prava. Dík za rady a zkušenosti předem. Levák Petr

PředchozíDalší

Obsah fóra / Krátké zbraně / Revolvery a Deringery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků